Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátnőm és én 7 hónapja együtt vagyunk. Mindent megteszek az örömére, effelől nincs gond. Most volt gólyatáborban, ahol részegre itta magát, és smárolt is. Szerintetek szakítsak vele? Nem bírom ki, hogy még ő hajtogatja állandóan, hogy csak én vagyok neki...
2010. szept. 2. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
seggreszegen egy csok....sztem ezert nem kell szakitanod....de te erezheted igazan,hogy mennyire rendult meg a hited benne....
2010. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Réti bubuzér ***** válasza:
Szerintem ha alkoholt fogyasztott és smárolt (sic!) akkor levette a burkát, tehát meg lehet kövezni jól.
2010. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézz magadba rendesen. Ha szereted, akkor adj neki egy utolsó esélyt.
2010. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én 1-szer csókoltam meg valakit segrészegen,de amint megcsókolt bekattant, h. ez nem jó ötlet, szóvalleálltam és otthagytam,elmondtam apáromnak és nem hagyott el mert bízott bennem.Na most nem ismerem a párodat,de ha sokáig csókolózott,tehát nem 1 msp-es volt,hanem egész éjszakás,akkor szerintem szakíts vele,mert valszeg akkor nem foglalkozott vele h. te vagy neki,de ha csak 1pillanat volt az egész akkor szerintem adj neki még1esélyt.25/l
2010. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
sztem szakíts... a részegség nem ok/mentség arra, h lesmároljon vkit, miközben kapcsolatban van... legközelebb meg lefekszik vkivel, mert részegre issza magát? :)
2010. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nemnem...az alkohol hatása alatt is tisztában vagyok vele h ki a párom és h nem csalom meg...én nagyon kiütöttem magam a barátom házibuliján,fent lefeküdtem,alig láttam h mizu...de mégis tudtam amikor bejött a barátom h ő az,és a többi havert,akik bejöttek,nem smároltam le...
2010. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
küzdöttél egy csomót érte aztán egy csókért eldobnád magadtól amiért küzdöttél és szenvedtél?
2010. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és én is csináltam már olyat. De attól még szerettem a páromat. Hiába mondogatjátok h a részegség nem jelent semmit, igenis jelent mert akkor nem tud az ember racionálisan gondolkodni, inkább az ösztönei hajtják. Csak azért nem vallja be, mert tudja, hogy azzal megbántana, meg fél attól h esetleg szakítasz. Ha úgy érzed boldogok vagytok együtt, akkor semmiképpen ne hagyd el.
2010. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én másfél éve vagyok együtt a párommal,és engem ennyi idő csalt meg.Ugyanez a történet,csak nem táborban,hanem egy buliban. Mástól tudtam meg a dolgot,nagyon fájt. De elgondolkoztam,hogy én is sokat veszekedtem vele ok nélkül,hibás vagyok én is. Beszélgettünk egy nagyot,és megbocsájtottam neki. Az alkohol igen is ok lehet! Főleg ha annyit iszik valaki... Velem is megtörtént,bár akkor még nem volt meg a párom. Névnapomat ünnepeltük,nagyon sokat ittam,és lekaptam az egyik fiút..pedig egyáltalán nem tetszett és nem akartam tőle semmit.. Szerintem mindenki hibázhat egyszer.Kicsit húzd az agyát még,aztán ülj le vele és beszéljétek át a dolgokat,hogy mi jó a kapcsolatotokban,mi nem.
2010. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!