Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi erről a véleményed? Hazugság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményed? Hazugság?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz kategória!!


Na szóval!

Ma vagyok 18éves, a barátommal 1 hónapja vagyunk együtt.

Nagyon szeretjük egymást!

Megigérte hogy eljön ma sőt ő ragaszkodott hozzá!

Kaptam sms-t és e-mailt is!

Mondta hogy 5-6 között lejön.

De fél 4kor írt nekem msnre. hogy nem tud jönni mert a szüleinek kell az autó mert mennek vásárolni.

Szerintem akkora hazugság mint egy ház.

Hisz ha nagyon akarna letudna jönni.

Meg nem igaz hogy délelött nem tudták elintézni a vásárlást mert egyikük sem dolgozik.:S


2010. szept. 1. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jajj te szegény :( tudom ez nem nagyon segít, de Isten éltessen Sokáig!!

egyébként szerintem is eltudott volna menni..

2010. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hazudsz.
2010. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. válaszadó köszönöm szépen :)
2010. szept. 1. 17:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedésről hallott már vajon a fiatalember?
2010. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem ha nincs okod rá, hogy azt hidd róla hogy hazudik, tehát nem adott rá nagyon okot soha, hogy azt hidd, miért kell kételkedni? Lehet hogy tényleg így van, és valóban nem tud eljönni. Erről nem tehet. Meg ha csak először fordul elő ilyesmi, hogy lemond egy talit, tuti nincs miért azt hinni h hazudik. Ha már folyamatosan ezt csinálja, akk kételkedhetsz. Egyszer még elmegy, bízz meg benne, hisz ez a lényeg!
2010. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
boldog szülinapot!!
2010. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak simán hisztis vagy.


Nekem sincs a kocsi a seggem alá rakva, ezért nagyban függök a családtól. Ha nekik kell akkor ez van. Hiába magyarázok, hogy logikus lenne ha ők ekkor meg akkor mennének aztán én... de őket nem érdekli. Ez sok háznál így van.


Nem gondolnám, hogy a barátod hazudik. Mondjuk az más dolog, hogy nem száll buszra miattad. De az is érthető, hogy nincs kedve utazgatni ha mondjuk kényelmes típus.

2010. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Volt már rá példa hogy füllentett!Sajnos a bizalom nagyon nincs meg ez által,és pont nem régen bocsájtottam meg azt a hazugságot.

Anya szerint lehet nem tudott venni nekem semmit.:( Hát nem tudom azt mondta hogy oda kell adja az ajándékát.:):(


Köszönöm kedvesek vagytok :D

2010. szept. 1. 17:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem abrátod hiányzik, hanem vinne e valmi ajándékot...-.-'
2010. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért bízzál benne, hogy valóban elfogadható, nyomós oka van.


Boldog szülinapot!

2010. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!