Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt? És én mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? És én mit tegyek?

Figyelt kérdés

a pasim ma iratkozott ki a sulijából és be egy másikba, de erről nekem nem szólt.

Nemrég szolt, hogy a másikra is beiratkozik.

Összevesztünk hogy nekem ezt nem mesélte...

erre elküldte ugyanazt az smst amit délelőtt irt, hogy megy kiiratkozni a másikból (ez rendben volt az smsben) de utána irta hogy "és estire beiratkozni"

És megpróbálta belémbeszélni hogy ő már az előző smsben is leirta hogy estire beiratkozik.

Mindkét sms megvan és a régiben nincs benne ez, magyarul hozzáirta! és ugy küldte el az újat.

Most hülyének akar nézni, hogy még le is tagadja?


2010. szept. 1. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez nemakkora szörnyűség :D gondolom még középiskolárol van szó :D ha valahonna kiiratkozik akkor egyértelmű hogy másova meg befog nem ?:D 21/f
2010. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de nekem ez rosszul esett. Miért kell hülyének nézni hogy még le is tagadja amikor ittvan nálam a bizonyíték?

Ennyi erővel ha ebben hazudik, akkor másban is??????

2010. szept. 1. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenben hazudik, hagyd el és vigasztalódj nálam.
2010. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülyeségeken így kiakadsz, akkor ne csodálkozz, hogy nem őszinte. Ne hisztizz!!
2010. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ettől igenis kiakadtam, letagadja! megáll az eszem.

Nemtudom miért kell hülyének nézni amikor ittvan nálam a bizonyíték!!!!!!!!!

Szakítottam vele, ezek után már nem tudnék benne bízni,eddig is bizalmatlan voltam de ez volt az utolsó csepp. Kikapcsoltam a telomat is

2010. szept. 1. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Majd ha egyszer lesz egy férjed és egy-két gyereked, te otthon várod a férjuradat esténként és nem ér haza időben, őt is dobd majd ki, az is legalább ekkora nagy bűn lesz!

Te még soha nem füllentettél???

Szerintem egy elkényeztetett kislány vagy.

2010. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!