Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetek olyan férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek olyan férfi, akit nem hagynak el?

Figyelt kérdés
Egy született nőcsábász vagyok, tapadnak rám a nők, de én a tartós, romantikus szerelmet részesítem előnyben az egyéjszakással szemben. Már összesen 18 barátnőm volt! és semelyiket sem csaltam meg, mindegyik azért hagyott ott, merthogy túl jól nézek ki, túl jó a stílusom, és nemszeretik, ha egy nap több tíz nő legyeskedik körülöttem :S Ez nagyon bosszant, és tudom, hülyén hangzik, de szeretnék valamivel "bénább" lenni, mert álmaim női hagynak el!
2010. szept. 1. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a problémáidat.
2010. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
minden 10. lépésednél essél orra... bénább is leszel mert irtó hülyén fogsz kinézni egy idő után..
2010. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
óóó te szegény.....
2010. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb gondod az életben... Nekem még nőm se volt.


Úgy lehetsz bénább hogy egyszerű kínai ruhákban jársz, kis nyomikkal haverkodsz...stb

De ha túlzásba viszed akkor még egy csajod se lesz nemhogy 18!

2010. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk szólsz a másik 10 nőnek és egyszerre nem kavarsz sokkal.
2010. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha minden (vagy majdnem minden) nővel összejössz, aki "rád tapad", akkor nekem, mint nőnek az a benyomásom alakul ki rólad, hogy nem nagyon válogatsz. És egy ilyen "nőcsábászról", aki állandóan váltogatja a barátnőit, nehezen hinném, hogy kitartó és hűséges pár.

Talán ha egy kicsit jobban válogatnál, ha látható lenne, hogy nem jössz össze bárkivel, csak mert jó pasi vagy, és sokan legyeskednek körülötted, lehet hogy komolyabban vennének.

N31

2010. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mekkora lúzer, aki 10 után számon tarja a nőjeit ilyen fiatalon? (gondolom, nem vagy még az agglegény-korosztály, ők azért kiforrottabbak)
2010. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
tök véletlenül nem gábor a keresztneved?:DD
2010. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem provokáció, hogy oltogassunk a nagyképűség miatt.
2010. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Használj jobb márkájú pillanatragasztót, és tartósan rád tapadnak a nők.
2010. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!