Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a nők által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nők által bántalmazott férfiakról?

Figyelt kérdés

A média mindig csak a bántalmazott nőkről beszél, de mi a helyzet azokkal a férfiakkal, akiket a nők verbálisan (néha testileg) súlyosan bántalmaznak.


Olyanokat mondanak, hogy "nem vagy férfi", "sose szerettelek", nem néznek rájuk fel, minden apró hibájukba beleszólnak, lekiabálják őket, megcsalják. Ha dühösek, akkor adott esetben meg is ütik, vagy megrúgják a férfit, aki inkább elfojtja az érzelmeit és napi 20 szál cigit elszív.


Ezek tipikusan nárcisztikus/borderline nők, akik hasonlóan csábítóan viselkednek a kapcsolat elején, mint a férfiak. Majd utána, amikor a férfi kiszolgáltatottá válik, akkor súlyosan elkezdik bántalmazni.


Meg lehetne kérdezni, hogy miért maradnak ezek a férfiak a bántalmazott nőkkel? Főleg akkor, ha közös gyerekük is van, aki végignézi a bántalmazásokat.

Mit gondoltok, hogyan lehetne fellépni ez ellen?


2021. szept. 29. 22:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy van ismeretem, és ha nagy lennél, elvertem volna a szart.
2021. okt. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként nagyon sajnálom a bántalmazott férfiakat, és haragszok a társadalomra, amiért semmibe veszi ezt az egészet. Hülyén működik az egész rendszer.

Senki sem érdemli meg, hogy bántalmazó kapcsolatban éljen.

2021. okt. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!