Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de közbejött valami amit nem tudok hova tenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 évas srác vagyok, van egy lány az osztályomban akivel mindíg jól kijöttem és úgy látszott hogy ebből még lehet is valami, de jött a nyáriszünet és nem találkoztunk egymással ma első nap suliban kiderült h terhes, mit tegyek?
2010. szept. 1. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ó-o-ó pilótakeksz!
2010. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyél valami finomat ebédre. Mást nem tehetsz.
2010. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vedd feleségül, fizesd a gyereket. biztos kedves gesztusnak venné.
2010. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugye jól gondolom h nem tőled terhes??
2010. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem örülj, hogy nem jöttél össze vele, mert most legalább nem kell a gyerek kérdésen agyalnod 17 évesen. arra ráérsz 10 év múlva is, most pedig keress egy olyan lányt, aki nem lesz terhes az első randija után és éljetek boldogan!
2010. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kössz a pilótakekszet de nem tudom őt kiverni a fejemből és nem tőlem terhes, és tudom h mit gondoltok de ő nem olyan plázacica aki csak a seggét rázza hanem egy érettebb lány
2010. szept. 1. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:
igen neki bejött az élet 17 évesen teherbe esni.. gratula... am szerintem nem tehetsz semmit otthagyod.. a csaj leirta magát egy életre.. te meg keress mást és am nemtom felétek ez hogy meg de alapszabáj h házi nyulra nem lövünk tehát osztjtárs barát munkatárs satöbbi kilőve..
2010. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

akösz a tanácsokat akkor majd valahogy nem gondolok rá vagy valami, és he megtetszik valaki és összeilletek akkor ez a "szabály" nem ér semmit mert ha szeretitek egymást akkor össze fogtok jönni ezt nem lehet irányítani lehet hogy neked nem tetszenek a munkatársaid de ha tetszene valaki akkor nem tudsz mit kezdeni a helyzettel és összejöttök

köszönöm mindenkinek aki írt

2010. szept. 1. 20:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Megtartja a babát??? Együtt van azzal akié a baba? Ha annyira bejön szerintem még nincs veszve semmi, de azért jól gondold át.
2010. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!