Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegyek neki valami ajándékot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek neki valami ajándékot?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel most lesz 2 hónapja hogy járunk és még nem vettem neki semmilyen ajándékot egyszer sem. Most így 2 hónap után már illene valami? Nem vagyok sajnos tapasztalt, első barátnőm


19/F


2010. szept. 1. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt nem ismerted ki annyira hogy tudd mit szeret, minek örülne?
2010. szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy eddig még nem vittél neki virágot... Vagy ez már kiment a divatból? Akkor az én pasim ódivatú (szerencsére :D).

Amúgy nem hiszem, h a barátnőd elvárná, vagyis ezt te tudod, te ismered, de ha szeret, ajándékok nélkül is szeret. Viszont biztos jólesne neki, ha meglepnéd vmivel. 2 hónap után sztem simán elég a virág, csoki v ilyen apróságok, nem kell nagyobb dolog.

20L

2010. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tarthat állatot? Van neki? Szeretne? Vagy esetleg kedvenc előadó? Vagy kedvenc sorozat? Kedvenc film? Ellőtted már a "bűvös szót"?


00:28: A virág bizony kiment a divatból. A párod szerencsés, hogy egy olyan lányt talált, aki nem röhögi ki az ötletért.

2010. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne, most komolyan, a mostani lányok kiröhögik a virágot adó fiúkat? Tök furcsa, mert az én barátnőim közül mindegyik örül a virágnak, nem csak én. Szerintem tök szép gesztus.
2010. szept. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos már ez a helyzet, bár öröm hallani, hogy vannak kivételek. :)
2010. szept. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vinnék én neked virágot te kis 90%-os ;)
2010. szept. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!