Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolat elején nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat elején nem volt az a felfaljuk egymást érzést, de talán egy kicsit mindig jobb lesz. Meddgi mehet ez el?

Figyelt kérdés
Ilyenkor valaha eléri a kapcsolat azt a szintet, amikor majd megőrülünk egymásért és minden, ami ezzel jár? Jól megvagyunk, szeretjük egymást, kellemes egymással lenni, de nincs az a mindent elsöprő átlagos kapcsolat eleji dolog. Másfél hónapja járunk. SOkat jelent nekem ez a fiú. 21, l
2010. aug. 31. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már az elején sincs meg az nagy szerelem akk lehet mégse ő kell neked csak nagyon szereted mint barátot.
2010. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Csak érzelmekre/lángolásra nem lehet alapozni egy kapcsolatot. Az valóban múlik úgyis.


Ha sokat jelent, az valóban többet jelenthet :) és sokkal tartósabb, értékesebb lehet.

2010. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, mire vágysz? Ha pont erre a hiányolt fellángolásra, akkor lehet, hogy jobb lesz mást keresned, mert nem biztos, hogy vele lesz, vagy nem tudni, hogy mikor. Ha konkrétan erre a fiúra vágysz, akkor viszont ne sajnáld, ha pont ez a szakasz kimarad. (Úgyse tartana túl sokáig...)
2010. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne aggodj!Nekem is volt az elejen...de mostmar ugy odavagyunk egymasert hogy olni is tudnank csak hogy egyutt legyunk:)
2010. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így kezdődött. Részemről nem alakult ki a lángolás jó volt Vele de semmi több. Azóta most a 3. éve, hogy együttvagyunk és megőrülünk egymásért még mindig:) Én kb. a 3.hónapra szerettem bele de nagyon:) Hidd el nem mindig az elején "húdeodavagyokérted" kapcsolatokból kerekednek ki a nagy szerelmek:) Sőt a lángolás gyakran elmúlik...de ha nem alakult ki az elején és megismered a párod mégjobban sokkal jobban bele tudsz szeretni:)
2010. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!