Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél a konkurenciától, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél a konkurenciától, és ezért nem változhatok?

Figyelt kérdés
163cm/60 kg vagyok, arányos az alkatom, bár nem vagyok egy topmodell.A páromnak nagyon tetszenek azok a lányok akik magasak és vékonyak(ezt meg is mondta, mikor néztük a CKM címlaplány c. műsort).Már régebb óta mondom neki, hogy lefogynék 10, vagy akár 20 kg-t is, de azt mondta hogy ezt nem engedi.Találtam egy régebbi kiírást, amiben a hasonló gonddal küzdő csajnak azt írták, hogy a pasija azért nem engedi hogy lefogyjon, mert akkor nagyobb esélye lenne a lánynak más pasiknál.Szerintetek nálunk is ez a helyzet?Nagyon félek, és nagyon bánt hogy a soványakat tartja vonzónak. Lehet hogy ez beteges, de már bemeséltem magamnak hogy 15 kg-t kéne fogynom. Mit tegyek? Nem akarom hogy egy modell alkatú csaj elcsábítsa mellőlem:S
2010. aug. 31. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A testsúlyból fogyás nem mindig azonos a zsírból fogyással.

Szóval értelmetlen fogyókúrának,koplalásnak nincs értelme.

Először méress egy testzsír%ot.A ckm-es lányoké kb 17-20%.

Ha kéred küldök edzéstervet.Abba meg ne nehogy már beleszóljon,hogy sportolni akarsz.Eléggé éretlen viselkedésre vallana.

2010. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mismeretlen válasza:
Biztos vagy benne, hogy eléggé szeret téged a párod, nekem soha nem mondana olyat, hogy á szivem nekem a tejlesen más alakú lányok tetszenek. Neked szerintem normális és jó alakod van, szóval felejtsd el a fogyózást és kérdezd meg a párpod, hogy mi is a szitu. De végülis a legtöbb pasinak bejönnek a az ien kiretusált képű csajok ilyen olyan magazinokból, szóval nem biztos, hogy gond van.
2010. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha neki a piszkafák jönnek be akkor miért van veled? Ha meg te jösz be neki akkor miért sérteget olyanokkal hogy neki a soványak tetszenek? Legyél olyan amilyennek jól érzed magad. Ha szeret, akkor elfogad.
2010. szept. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!