Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet eljátszani hitelesen, hogy érdekel a személy akivel vagyok?

Figyelt kérdés

Pár hete vagyunk együtt, de nem érzem azt a nagy szerelmet. Igazából sosem éreztem. Miérteket ne kérdezzetek. Nem akarok vele szakítani, mert rendes, kedves, és érzem, hogy szeret....


Nem is ez a lényeg.


Szerintetek meddig játszható el egy kapcsolatban az, hogy szeretem ?


17L


2010. aug. 31. 21:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

17 éves vagy nem 77, hogy egy olyan ember mellett csakazért is lehorgonyozz, mert ő szeret. Milyen önző dolog, hogy te nem érzed viszont, amit ő, és inkább meg akarod játszani magad?

Gyáva kis nyámnyila vagy, aki nem mer egy olyan kapcsolatot keresni, amiben küzdeni is kell, nem csak ülni a meleg fosban, és megjátszani az érzéseinket, miközben egy érző embert átversz.

Jó példa lehetett elötted,ha 17 évesen ilyen aljas játszmákat játszol.

2010. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Akár évekig is, de őt is és saját magadat is becsapod vele, így egyikőtök sem lesz boldog, csak az időtöket pazaroljátok. Tapasztalat.
2010. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mégis,ti hogy jöttetek össze? Egy icipici szimpátiára alapozva léptél bele ebbe a kapcsolatba? Vonzalom van? Ismerted korábban is vagy csak pár hete ismerkedtetek meg?

Miből érzed,hogy ő szeret?

2010. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Ismerem több éve. Igazából mióta ismerem próbálkozik.


Honnan tudom, hogy szeret? Érzem.


Mikor egyre közelebb kerültünk egymáshoz, akkor mindig éreztem, hogy látni akarom, pillangók a gyomorba, alig ettem. mindig rá gondoltam. de mióta összejöttünk valahogy elmúlt.

2010. aug. 31. 22:14
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A pillangók és a gyomorgörcs nem tart örökké.Azokért a pillangókért később meg kell dolgozni.MINDEN kapcsolatban elöbb-utóbb elmúlik a lila köd és felváltja valami mélyebb dolog.Amikor már ismered a másikat annyira,hogy tudod a hibáit,mégis,azok ellenére is úgy érzed,hogy csak ő kell senki más.

Ha számodra addig tart egy kapcsolat,amig hevesen ver a szives és összerándul a gyomrod,akkor azt kell mondanom még rengeteget fogsz csalódni,mert ezt az 1000fokon való égést évekig nem lehet fenntartani.

Mivel már motivált sem vagy csak az egyedülléttől való félelem tart még mellette,ezért azt mondom engedd el,hogy legyen esélye egy teljes értékű kapcsolatra.

2010. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
De még beleszerethetek, nem ?
2010. aug. 31. 22:37
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Bele akarsz szeretni,őt akarod vagy addig vegetálsz és játszod a szerelmest,amíg nem jön egy jobb?Nagyon nem mindegy.
2010. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A hiúságod legyezgetése már megvolt. Ez nem éri meg a fáradságot, hogy egy percig se lehess önmagad.
2010. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
mintha a volt "barátnőm" kérdezné. nagyon rossz, amikor kiderül, hogy csak játék volt
2012. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!