Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haggyam el? Vagy van ra esely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haggyam el? Vagy van ra esely hogy szeret vagy csak egy jatekszer voltam?

Figyelt kérdés
Én egy 15/L vagyok.2 hónapot jártam egy 18/F es nem feküdtünk le.az egész egy barátságból indult de már az elején hangoztatta hogy kiván és akar engem. es az egésznek úgy lett vége hogy egy kis aproság miatt összevesztünk,erre hétvégén elmenzünk a barátokkal diszkóba,és állitolag féltékeny volt arra hogy a pasikkal dumáltam meg táncoltam.Persze ő összejött egy ribanccal,aki a vakációra jött haza Spanyolországból és már az este mikor mentünk haza mondta hogy megbánta de én nem akartam olyan könnyen már az este megbocsájtani neki és erre ők tovább jártak,de aztán a csaj megcsalta.és csak max 2 hetet jártak,de az idő alatt én smároltam vele,mert erőszakal lesmárolt és én akartam is mert szeretem.Miután szakitottak kiakart velem békülni,deengem azon este egy 40éves pasi majdnem megerőszakolt és ő azt hiszi elmentem vele kurni,megharizott rám és van hogy vele cukkol.minden nap látom mert a legjobb bnőm tesója és a multhéten is smároltam vele és annyira felizgatott majdnem lefeküdtem vele azt mondta most a hétvégén gondolkozik és lehet kibékül velem ,ő bezzeg elment máshova diszkoóba és még mindig nem mond semmit ma is ahogy egymással beszéltünk az nem normális dolog és rosszul esett amiket mondott de minden nap kérdezösködik rólam a tesojátol es féltékeny nagyon de akkor mi a baj mert nem mondja hogy béküljünk ki?és amugy nem tudjuk megcsinálni hogy ne szóljunk egymáshoz,tetszem neki és ő is nekem és kiván és én is őt ha nem szakitottunk volna lefeküdtem volna vele
2010. aug. 31. 21:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En is ezt mondtam de majd meglatod mikor jon az a masik...fellobban benned egy uj lang es minden olyan szep lessz. Bamit mondhatok mert ugyis azt csinalsz amit akarsz de ha vele leszel 99%-ban biztos vagyok benne hogy csalodni fogsz.
2010. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
hat igen valahogy ugy van mi csajok mindig azt akarjuk akinem érdemel meg minket és mi vagyunk a hibások ezért mert keresnünk kellene jobbat:(
2010. aug. 31. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!