Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem ijesztő?

Figyelt kérdés
A párom mintha nem is engem látna, hanem a fejében van egy kép rólam, egy elképzelés, és az én valódi személyiségem mintha észre sem venné. Azt állítja több dolgot tud rólam, mint én saját magamról. Na itt nálam megszólalt a vészcsengő. Ti ezekre hogyan reagálnátok, mit éreznétek?
2021. szept. 20. 17:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mert ha nem magyarázom magam ráhagyom a téves elképzeléseit az én gondolataimról, az csak olaj a tűzre.
2021. szept. 20. 17:24
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ember!!! Neked miért kell ennyire ez a gyárihibás kretén?! Erre mondom, hogy nem kell, ha neked végül nem kell, de látom inkább azt akarják, hogy kínlódj vagy éppen te akarsz...fene tudja melyik atomfizikus/idegsebész pontozgat le, mintha nem lenne holnap.
2021. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

En elszórakoztam mar ilyennel..


Utcan állitott le hogy ő titkosügynök es bűnöző utan rohan nem e láttam erre ilyen magas olyan ruhás atb kinezetu embert


Aztan már a sztori az volt hogy engem akar megölni de ő megvéd


Vegyem fel a pulcaiját mert az golyóálló es amugy a táskája tele van fegyverekkel...


Aztán jött velem mindenhova. Egy alkalommal valamiert ugy tett mintha meg akarna folytani, én meg lefagytam/leblokkoltam, nem csináltam semmit...ezen meglepődött (hogy nem állok ellen),es elengedett


Es kísert hazaig es berohantam elmeséltem


Aztán beugrott a kertünkbe es a szuleimnek is azt magyarázta hogy veszélyben vagyok meg akar védeni.


Elvitték a rendőrök. Annyit még mondtak, hogy a táskájában nem is volt fegyver..es ennyi. Sztori vége.

2021. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*Mármint azt mondta a bűnöző akit keres engem akar megölni, de ő megvéd
2021. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Lehet vele jársz tenyleg :D

Amugy nem rossz pasi, csak hát...:D

13.voltam

2021. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog fegyvert a fejedhrz, hogy foglalkozz ezzel az emberrel... Egyelőre... 😏
2021. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!