Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezzel a helyzettel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a helyzettel? Az ex vagy a jelenlegi?

Figyelt kérdés
Fél éve véget ért egy 3 éves kapcsolatom, azóta van másik párom és besikerült egy baba is! De úgy érzem, még mindig az exem szeretem és ő is szeret engem! Mit tegyek. Gyerekkel együtt visszafogadna. De nem akarom megbántani a páromat sem. Hiszen ő nagyon szeret. Csak én nem.
2010. aug. 31. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

elsősorban a gyerek érdekeit nézd.

neki nem jó,hogy ide-oda aztán oda-vissza.

2010. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Döntsd el magadban, hogy melyik felet szereted jobban, gondold végig, hogy mi lenne, ha visszamennél az exedhez és játszd le magadban azt is, ha netán tönkremenne az exeddel a kapcsolatod.

Ha az exed szeret és Te is őt és akarjátok ezt a kapcsolatot, akkor innentől nincs mit tárgyalni. Ha igazán szeret, akkor befogad a gyermekeddel együtt is, hiszen lehet, hogy ez még nem végleges kapcsolat. De, ha az, akkor nagyon örülhettek.

Viszont olyannal sose légy együtt, akit nem szeretsz. Ezzel csak fájdalmat okozol a Téged szerető léleknek. Ajánlom, hogy beszéljétek meg a pároddal, beszélj neki nyíltan érzelmeidről és feltétlen az exeddel is oszt meg ezeket az eszméket. Tudom, nagyon nehéz, de én ezt tenném a helyedben.

További szép napot és sok szerencsét!

2010. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamiért csak véget ért az a kapcsolatod az exszel. Lehet, hogy a fél év alatt sikerült elfelejteni, de ha újra összejöttök, ugyanazok a konfliktusok is elő fognak jönni újra. Viszont, ha a jelenlegi párodat nem szereted, akkor nem tudom miért kellett tőle gyereket szülni, bár ez így utólag már mindegy is. Az viszont hülyeség, hogy nem akarod megbántani, hisz nem szereted, nem élheted le mellette így az életed és jobb időben tisztázni a viszonyokat, mint gyávaságból húzni évekig. Szóval a mostani kapcsolatod lényegében veszett ügy. Meg lehet próbálni visszatérni az exhez, legfeljebb az sem működik majd, de legalább nem maradtál egy hazug kapcsolatban. És majd jön egy harmadik aki talán már az igazi lesz.
2010. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Az előző azért ment tönkre, mert az ex úgy érezte mást szeret én meg hagyni akartam, hogy boldog legyen! Nem akartam a boldogsága útjába állni! Azért vágtam bele én is ebbe a kapcsolatba! De elkapkodtam!

2010. aug. 31. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!