Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel győzzük meg őket?

Figyelt kérdés
Mivel győzzük meg a szüleinket, hogy egymással aludjunk?Barátnőm és én már 17 évesek vagyunk, de a szüleink nem engedik, hogy a másiknál aludjunk.Pedig tudják, hogy szexuálisan aktívak vagyunk..Mit tegyünk?
2010. aug. 31. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2010. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

épitsetek saját lakást

vagy vegyetek

a szüleitek is azt tették

2010. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. valasozlo,nagyon bunk.o. vagy..hogy vegyenek 17 evesen sajat hazat?

Biztos a szuleik sem akkor vettek,hiszen meg iskolasok.

Kedves kerdezo:miota vagytok egyutt?

es a szuleid biztosan tudjak,hogymar eltek szexualis eletet?

Jol kijosztok egymas szuleiwel?

ezek azert fontos informaciok lennenek...

2010. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Lehet, hogy kellemetlen lenne, de üljetek le beszélgetni. Akár egyszerre a két család, vagy csak külön-külön ti és a szülők. Egy idő után megértik ők is, hogy felnőttetek, csak nagyon nehéz felfogniuk. Nekem is hasonló helyzetem volt, édesapám elkergette az összes fiút a környékről, aztán lett egy nagyon kedves mostohaanyukám, aki elmondta neki, hogy mi már másik generáció vagyunk és már nem úgy működnek a dolgok mint régen. Az lenne a legjobb ha ezt ti is el tudnátok nekik magyarázni. :)

17/L

2010. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szeretkezetek ebédlőben mikor ebédeltek és megengedik hogy este csináljátok egymásnál
2010. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bizony bunkó vagyok


És igaz hogy a szüleik sem akkor vették, de nem is akkor akartak együtt aludni.

Azért mert sok szülő elnézi, még nem feltétlenül jól teszik

2010. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dugd meg a csajodat valami házibulin,majd késöbb mond el az ősidnek hogy már közösültetek,és hogy szeretitek egymást.

És szeretnéd ha nem állnának közétek,mert az tönkreteszi a kapcsolatotokat.És szükségetek van a támogatásukra is. Szeretnétek boldogok lenni.

Ha ezt megcsinálod akkor oké.

2010. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A "bunko"-nak meg annyit,hogy nem tudhatod,hogy a szuleik mikor voltak uugy egyutt.

S ne szt az eszt legyszeves mert mar 17 evesek.Nem mondom,hogy hamar kell neki kezdeni a dolgoknak,de mar enmbaj ekkora korban..bunkoznal a taknyos 13-14 eveseknek,akik aztse tudjak,mi az hogy vedekezes s b@sznak fuvel-faval.:)

2010. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már 17.........

Úristen, ezt nem láttam

Anyukám annyi idősen még babázott

A feleségem meg az első randiról álmodott éjjelente, de még 2 évet várni kellett rá. Aztán a szexre még kettőt.

2010. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!