Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

Végre találkoztam azzal a férfival,akivel teljesen összhangba voltunk,akivel le tudtam volna élni egy életet,és ő is viszont.Láttam,éreztem rajta,és mondta.Sosem éreztem még ennyire közel valakit.Mintha megtaláltam volna a másik felem,és ő is ezt érezte.Aztán valami történt.Egyik napról a másikra nem keresett,és már nem volt ugyanaz.Nem úgy beszélt velem,nem úgy közeledett.A munkára fogta,de tudom hogy nem igy van.És nem is az a fajta férfi volt,aki bármit elhitet veled,csak hogy az ágyadba bújjon.

Teljesen összeomlottam.Sosem voltam senkinek elég jó.Sok férfi volt az életembe,de egyik sem volt ilyen.Sosem szerett senki igazán.Még a szüleim se akartak,és még most is fütyülnek rám.Hogyan lehet igy leélni egy életet?Szeretet nélkül az ember mit sem ér...


2010. aug. 30. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Úristeeeen ugyanez van velem. Minden jól kezdődött,.de aztán ő egy kis idő után megváltozott nem keresett. De én keresem és igy nagyon ritkán találkozik velem. Mindennél jobban szeretem már 9 hónapja megy ez és nagyon rossz. Most megpróbálom elfelejteni és nem keresni többet. Nem merek belegondolni se, hogy mi vár rám. Kitartás.
2010. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Legalább beszéltetek az egészről hogy vége vagy hogy ő már nem szeret? Nekem is volt hasonlóm, igaz én még fiatal vagyok, de mások is megmondták, hogy egymásnak lettünk szinte teremtve, de szintén egyik napról a másikra megváltozott. Próbálj meg barátokkal lenni, vagy szerezni párat, aztán pedig nézz előre... Mást igazából nem tudok tanácsolni:S
2010. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :( azt mondta,arra a kérdésre hogy érez e irántam valamit,hogy ez nálla lassú folyamat,és hogy bármikot fordulhat,bármilyen irányba.Az a legrosszabb,hogy meghagyott egy szalmaszálat,reményt,mert azt mondta,hogy egyszer még fordulhat nagyon pozitiv irányba is a kapcsolatunk :( Nehéz....
2010. aug. 30. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos valószínűleg csak áltat...komolyan mondom nektek csajok, a legjobb taktika ha szarsz a fejére,pasizol,bulizol,éled az életed, nem keresed...és hopp,egy idő után betoppan,rájön h hiányzik az a sok jó,amit kapott tőled...
2010. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz :) volt már ilyen is velem.Csak ilyenkor meg már nállam kihül a dolog...Lesz más...Lehet neked van igazad,és szarni kell mindegyik fejére.Akkor kelleni fogsz.Ez törvény :D De hát,valahol minden csajszi az igaziról álmodik,a legjobb pasiról...Igen,lehet hogy csak áltat.ezzel a rossz dumával,vagy talonba tesz.Nemtudom.Köszönöm a válaszokat,sokat jelentenek ezek most nekem...
2010. aug. 30. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint az ilyen férfiak előbb-utóbb felbukkannak megint. Szerintem kell pár hónap. Addig ne is foglalkozz vele, nem szabad keresni. Próbálj meg más pasit találni. Hidd el, amint találsz valakit, megérzi az előző és bejelentkezik, aztán meg majd ott állsz hogy mit is csináljál...


Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy a pasi beijedt. Van ilyen. De ez tényleg még bárhogy alakulhat.

2010. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,kedves vagy :)
2010. aug. 31. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!