Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szakítottunk de szeret a barátnőm találkozunk is de nem akar velem járni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 19:40
 1/5 A kérdező kommentje:
tudom h sok erre a szemét semminemtudó ember csak gondoltam kiírom mi a véleményetek mit tegyek! és normális választ ne azt h örülj neki meg ilyenek...
2010. aug. 30. 19:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Flörtölj más lányokkal. De tényleg.
2010. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ugyérted, hogy szakitotatok de mindketen szeretitek még egymást?

figyelj én ugyan ilyen hejzetbe vagyok, csak a fiu nem hajlano velem szoba álni ... én már feladtam 4 honapnyi küszködés után =|

2010. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret, miért nem akar Veled járni??
2010. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem csak szeretet van köztetek, kötödés. Gondolom más pasik most jobban érdeklik. De ha megfogadsz egy tanácsot akkor ha taliztok akkor csinálj ugy mintha most taliznátok elösször(ugy adj neki puszit, ugy érj hozzá,ugy kérdezgesd. pl.mit csináltál ma stb) és akkor lehet felloban benne a láng.

2010. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!