Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy netes stratégiai játékban egy lánnyal, eleinte ott beszélgettünk, aztán ma délelőtt felvettem MSN-re délutánra a legtöbb értelmes témát kitárgyaltuk, de nem lakunk messze, és ha esedékes lenne egy találkozás, nem szeretném ha csak csöndbe ülnénk vagy sétálgatnánk. Ha valaki tapasztalt ilyen ügyben legyen oly kedves és írje meg, hogy miről beszélgessek vele élőben ill. MSN-en!


Én 13 ő 14


köszi!


2010. aug. 30. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
a hüvelygombáról.
2010. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legóról.
2010. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ha érdeklödik a játék irán akkor beszélgesetek arrol. És föként ö rola legyen szo mármint meséljetek egymásnak történeteket.
2010. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Lehet, hogy 19F létemre én vagyok vén csont, de mindig ámulva állok az ilyen történetek előtt, hogy online strat. játékban összeismerkednek az emberek. Hogy elehet ott ismerkedni? Megyek én is :D De komolyan. Épp gyilkolja egymást a két karakter, erre egymásba szerettek látlanul? Komolyan érdekel, mert nekem is van egy ilyen ismerősöm aki az ország túlsó végében éló pasiba szeretett bele ilyen játékon keresztül.


Köszi

Üdv.

2010. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a lego az érdekes, majd felvetem, magát a játékot mint témát már kimerítettük ott de köszi.


az utolsónak pedig, strat. játékokban nagyon nem karakterek vannak, itt spec birodalmak(NEM, nem ika****),ott egy szövetségben voltunk és ott egy hosszas levelezés után msn-címet cseréltünk azóta ott beszélgetünk, köszi mindenkinek!

2010. aug. 30. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljetek a fitymaszűkületről.
2010. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!