Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább amit tett a párod?

Figyelt kérdés
ugy értem igy használt ki ugy használt ki, átvert,megcsalt ilyesmi "sztorikra" gondolok.
2010. aug. 30. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felköltözött Pestre, és két hónapig nem tudtunk találkozni, néhányszor lefeküdt a lakótársával, aki lány, és kiderült, hogy az unokatesóm az...
2010. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

megssalt a saját telómmal a szemem láttára :D hiába hivtam nem hagyta abba :D


most komoylan erre gerjedsz vagy mibajod? mi a legdurvább amit csinálhat elviszi a cuccod vagy megcsal ennyire nincs fantáziád?

2010. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
a legdurvátt amit tehet, hogy megöl.. sajnos volt már példa ilyenre nem egyszer.. de ezek az emberek már nem irhatják le, ami történt velük.. RIP everyone
2010. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

le akarta borotválni a punciját.

de szerencsére rájöttem mire készül, és még idejében megakadályoztam

2010. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ki akarta törölni a wow karaktereimet.
2010. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
utolsó XD
2010. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
a wowos beszólásért.. xDDD
2010. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
több mint 1 évig voltam vele és egyszer sem feküdtünk le mindig azt mondta még nem áll rá készen stb aztán pettingnél mindig leállított mikor tovább akartam menni...Aztán rajtakaptam őt ahogyan megcsal... azthiszem kb 1 hete ismerte a pasit és egyből lefeküdt vele velem meg nem nah nekem ezvolt a legdurvább...
2010. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az volt a legdurvább, amit hallottam, h edküvő után a feleség egy meglepi bulit akart csinálni a férj egyik legjobb barátjával együtt, aztán a nagy szervezkedésben a férj féltékeny lett és mindkettőt megölte, aztán meglátta meglepi bulit, ahol kiderült, hogy terhes volt a nő és ezért akart meglepi bulit.
2010. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első barátom felpofozott azért, mert valamivel felidegesített és erre kissé sértőn káromkodtam, de tudta, hogy nem gondolom komolyan mert mikor mondtam mosolyogtam. Sosem felejtem el...
2010. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!