Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú a neten ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Serilin kérdése:

Van egy fiú a neten ismerkedtem meg vele és kicsit idősebb nálam. Szerinettek ebből lehet még valami? (L/12)

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 09:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Már bocsi hogy ezt mondom, de elég fiatal vagy. hány éves a srác?

2010. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
15
2010. aug. 30. 09:49
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

Ezt neked kell tudni :)

Igazából ez még bőven "gyerekszerelem"

Ha jól érzitek magatokat egymással,akkor csak nyugodtan :)

találkozni találkoztatok már?

2010. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát nem szivódni akarok veled de lásd be egy 12 évesnek meg egy 15 évesnek nem ugyan az az érdeklődési köre.De ha a srácnak bejössz és és szeretne járni veled akkor miért ne?!Csak vigyázz nehogy kihasználjon...

14/L

2010. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem találkozni még nem volt alkalmunk...

De nekem bejön és ez forditva is igaz...és szerintem 3év az nem sok...

Mindenkinek köszi:)

2010. aug. 30. 09:55
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
De sok. Ha 15 lennél ő meg 18, még az is soknak tűnne. Ő már olyan korban van, hogy szívesen szétkefélné a puncikádat, de te nyilván erre még nem állsz készen. Arra meg hogy egymás mellett sétáljatok és hűdenagy szerelem legyen, neked még bőven van időd, neki meg több kell majd ennél.
2010. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
hát ez attól és függ, hogy ő/te mennyire vagytok érettek. egyébként ha azt nézzük teljesen más közöttetek a 3 év mint mondjuk egy 18/15 éves pár között.
2010. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ezt neked kell tudnod, de szerintem nem lehetetlen. én 13 évesen jöttem össze egy 16 éves sráccal, és majdnem 5 évig együttvoltunk. bár nem neten ismertem meg, de szerintem ez nem oszt, nem szoroz...viszont vigyázz magadra sok az idióta :)
2010. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ha ide kiirsz ilyen kérdést, akkor sok.

amúgy az írásodból is látszik h 10 vagy.

2010. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

vigyázz vele!

könnyen bajba sodorhatod!

[link]

2010. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!