Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, h a lányok évente váltják a legjobb barátnőjüket?

Figyelt kérdés

Csak mert most tudtam meg h a "legjobb barátnőm" kibeszélt..Meg tényleg mindíg féltékenykedett rám.

meg egy olyan kis egoista,önző liba tudjátok..

És a mostani legjobb bnőm akivel már 4. óta jóban vagyunk idén elég közel kerültünk:)

És most legjobb barátnők vagyunk.

Szóval ez igaz?Mert én őt nem akarom leváltani:(

Remélem ő nem változik meg "rossz" irányba:(

vélemény?tanács?:D


2010. aug. 29. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
nemhogy a legjobb barátnőjüket, de még az öribarijukat is!
2010. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓ gec! Dehogy váltják. Az igazi barátok évekig mellettünk vannak. Az én legjobb barátnőm 12éve van meg. Honnan hallottad ezt a hülyeséget? Nem kell leváltanod!
2010. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

de ezt miért a szerelemszex kategóriába írtad?:D amúgy nem igaz, nekem van három legjobb barátnőm, 16 éve.

és 16/L :D és nemtervezem őket leváltani soha, mert a legjobb barátok a világon, és senkivel nem tudnék ilyen természetesen, és összeszokottan létezni.

2010. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem már 7 éve ugyanaz a legjobb barátnőm.

Mindent meg tudunk beszélni,megértjük egymást és fel tudjuk vidítani a másikat ha kell,szóval nagyon nagyon jó barátnők vagyunk:)

15/L

2010. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem akarom leváltani,és nem is arra értettem, hogy kell:D

HAnem ez általánosan igaz?:O

2010. aug. 29. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem létezik női barátság. Mindig is rivalizáltok egymással, mert a nők egymás versenytársai. Nyugodj bele.
2010. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De van néhány, akinél igen. Nálam nem, az biztos.
2010. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, hogyha nem váltják, akkor az azt jelenti, szívrákod van!
2010. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy a barátság hosszát is már a divathoz kötik:D


Akkor én nem vagyok menő, mert 5 éve van egy nagyon nagyon aranyos, megbízható, dilinyós barátnőm:)

19L

2010. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy a lányok gyakrabban váltogatják a barátaikat, mintha versenyeznének egymással, hogy melyikőjük a jobb.
2010. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!