Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a pasim, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a pasim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem pofon vagy ilyesmi, de veszekedtünk, és elég durván idegből, meglökött, be is lilult. Most mit csináljak vele? Semmi kedvem hozzászólni, de ő sem szól egy szót sem...
2010. aug. 29. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
üss neki vissza
2010. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott

19/F

2010. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Természetesen hagyd ott ha ennyire meglökött h belilult akkor következőnek meg is fog ütni és egy pasi nem pasi aki meg őt egy nőt
2010. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szó nélkül menj el és hagyj neki egy búcsúlevelet.
2010. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szó nélkül ott hagynám azt a pasit, aki megüt..
2010. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már 2 éve együtt vagyunk, együtt lakunk, elmenni nem csak ugy megy... Meg egyébként is szeretem és eddig soha semmi ilyen nem volt....
2010. aug. 29. 20:30
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Először is miért veszekedtetek? Ezt azért jó lenne tudni, mert ha olyannal idegesítetted, hogy a macskádat kéne kozmetikushoz vinni... de ha más miatt akkor jó lenne tudni nagyjából.
2010. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
A fene se tudja. Mennyire érzed magad hibásnak? Ezért még nem kell rögtön otthagyni, mert lehet megérdemeltél ennyit, kicsit kevés az info.
2010. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Semmi érdemleges nem volt, kocsiban ültünk nem értettem mit beszél, és visszakérdeztem. És ideges lett, ezen mit nem értek. De semmi különös dolgot, csak hogy mikor ment el a vendégünk, ő mondja, hogy sütöttek, és sütés közben indult a busza Én kérdem, akkor hazavitted,erre ő:" mit hazavittem, nem értetted amit mondtam?". Mondom nem, erre bepipult, mert én tovább kérdeztem, de ő nem válaszolt, csak annyit, hogy gondolkozzak. Aztán továbbra is kérdeztem, és ennyi volt...Aztán meglökött, hogy hagyjam abba, mert ideges már, mert mit nem értek.
2010. aug. 29. 20:59
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Így van ez. A normális pasiknak akik szeretnék is a barátnőjüket nincs senkijük de az ilyen bunkó pasiknak meg van. Egy cseppet sem sajnállak kérdező, mert te választottad. Ti akartok lányok nagyszájú, macsó pasikat de majd szépen rájöttök, hogy miért is nem jó az.
2010. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!