Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez irántam?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja kaptam egy SMS-t egy számról amiben valaki az MSN címemet kéri névtelenül. Pár óra gondolkodás után megírtam neki a címem. Egyből felvett. Elkezdtünk beszélgetni, kérdezősködött és én is kérdezősködtem tőle. Kiderült, hogy a volt barátom adta meg neki a számom, mert ő kérte. Ahogy beszélgettünk olyanokat mondott, hogy nagyon szeretne velem találkozni, és kérdezte hogy lenne-e nálam esélye. Túl sok valamit tudott rólam már akkor amikor felvett, és ez nekem gyanús volt, azt hittem a volt barátom akar így visszaszerezni. Megbeszéltük a találkozót, ő el is jött a volt barátommal én pedig egy közeli barátnőmmel. Nagyon meglepett a dolog, hogy mégsem a volt pasim az, ezért hirtelen nemet mondtam neki. Erre ő megharagudott. Én megtudtam hol lakik(előttük van egy játszótér ahol focizik a barátaival) és ezután mindig oda jártunk a barátnőmmel. Ő mindig néz, mosolyog rám, és mostanra már tudja hogy bejön nekem mégsem lép. Az egyik barátjának azt mondta szeret engem, a volt pasimnak azt mondta nem kell féljen mert nem akar velem járni. Mindig rám ír msn-en és a legjobb barátnőjének tart. Tegnap kérdezte hogy megyek-e ma a játszótérre én mondtam nem. Mi előttünk is van egy másik játszótér, és tegnap eljött ide focizni mert tudta hogy nem megyek arra. Egyébként egy nagyon félénk srác... Mit jelenthet ez?
2010. aug. 29. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ... hány évesek vagytok?
2010. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom pontosan megmondani ... de sztem érez vmi mást is irántad mint barátság de a volt pasidnak nem meri bevallani... De lehet tévedek.
2010. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14-ek vagyunk mindketten.
2010. aug. 29. 14:38
 4/7 A kérdező kommentje:

még várok válaszokat :S

amúgy ma is volt itt mi előttünk a játszótéren, csak most lementem én is és néztem őket hugommal, aztán elmentek :(

(egy barátjával volt, szerintem az mondta, hogy induljanak)

2010. aug. 29. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy fél egy újabb visszautasítástól

Biztos hogy tudja,hogy tetszik neked?A fiúknak nem mindig egyértelmű,amit mi egyértelműnek gondolunk.

2010. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem eléggé egyértelmű hogy tetszel a srácnak,és a volt barátodnak azért nem akarta ezt mondani mert lehet h azt gondolja h mittomén még tetszel a srácnak..és gondolom a volt barátod meg a srác barátok..ha együtt mentek erre a találkozóra..

Szval mivel írtad h a srác eléggé félénk ezért sztem kezdeményezz!

Sok sikert!

2010. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 31. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!