Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret és mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret és mivel éreztessem vele hogy nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, együtt vagyunk 1,5 hónapja még csak.Nem szokott az érzéseiről beszélni, amúgy én sem igazán, lehet azért mert félek hogy elijesztem.Olyan 3 hete jártunk mikor mondta hogy nagyon szerelmes kezd lenni belém én is mondtam hogy szeretem őt mert így érzek.Azóta 1-2 szer mondtuk talán egymásnak.Inkább azt szokta mondani hogy imád meg hogy gyönyörű vagyok,én nem igazán szoktam neki bókolni és nem is igazán tudom mit válaszoljak a bókjaira.Szerintetek szeret?
2010. aug. 29. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2010. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mivel éreztessem vele hogy szeretem, nem akarom elijeszteni?
2010. aug. 29. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
szeret, és hidd el, jobb ha kevesebbszer mondja, minthogy többször. tapasztalat, mi a barátommal a kapcsolatunk elején elhalmoztuk egymást a sok szeretlekkel és elvesztette jelentőségét. De már visszafogtuk magunkat és sokkal jobban esik amikor kimondja:) (17/L 2 éves kapcsolattal)
2010. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem úgy mutasd ki hogy teszel valamit. pl te kezdeményezed a csókot vagy az ölébe ülsz és megsimogatod a hátát vagy hozzá bújsz, te fogod meg a kezét mosolyogva nézel rá, ilyesmi

ha kedves a fiú és kicsit romantikusabb hidd el nagyon be fog jönni neki

remélem segítettem

18/F

2010. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)Ilyeneket mindig csinálok, puszilgatom,simogatom, ölébe ülök, odabújok hozzá, incselekdem vele, csikizgetem.
2010. aug. 29. 14:05
 6/6 anonim válasza:

:) Hidd el nagyon szeretik a fiúk is ha bókolnak nekik.. Csak át ugye ők a "férfiak" a kapcsolatban ezért nem szabad nyálasnak mutatni magukat ( vannak kivételek ) Az én párom is 5 hónapig nem is adta jelét annak hogy érdekelné ha bókolok, aztán szóbajött és mondta hogy nagyon szereti ha mondom hogy jól nézel ki.. vagy jó lett a hajad.. stb :)

Bókolj neki teis :D Bátran.. Nem kell agyondicsérni csak épp.. :))

2010. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!