Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokszor voltam már szerelmes, de soha nem lett belőle semmi, maradt a plátói állapotban. Rengetegszer próbálkoztam, azonban a 10. csalódás után már nem számolom. Soha nem tudtam összejönni senkivel, hiába próbálkoztam. Az 5-nél megfogadtam, hogy nem próbálkozok tovább, felesleges, úgyis csak a kedvem megy el az élettől, mert rendszerint nagyon össze török, ha nem sikerül. Aztán persze mindig próbálkoztam, de igazából most már annyira rosszul vagyok, hogy képtelen vagyok a kötelességeknek megfelelni. Borzasztóan rossz kedvem van már, hiába gondlkodok úgy, hogy nem érdekel, akárhányszor meglátok valamit ebben a témában, letargiába zuhanok...

Mit kellene tennem? Akasszam mfel magam, talán azzal megoldódna minden? -.- Ebben a sok idealista/pesszimista szövegben én már nem hiszek, olvastam és mondták is eleget, egyszerűen unom már. Mindig kedves voltam, becüsletes, normális...

21/f...


2010. aug. 29. 12:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a legtöbb nő ezt látja és ki is használja alattomos módon a rendes kedves gyengéd, mindent megadok érted típusú pasikat.


És sajnos ha elvakult vagy és tapasztalatlan akkor annyira jól képesek megjátszani magukat, hogy észre sem veszed hogy mennyire kihasználnak téged, és te csak egy jó időtöltés vagy a számukra semmi több.


Szóval, mielőtt legközelebb komolyabban megismernél egy lányt először ne mutass magadból túl sokat csak keveset, és lépésröl lépésre ismertesd és áruld el magadat nekik, és ha már ennyiszer csalódtál akkor nagyon járj utána a legközelebbi csajnak aki szóba jöhet, kicsit nyomozz utána, tudj meg minél többet róla a volt kapcsolatairól az életéről a hétköznapjairól.

2010. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szevasz haver én tudom mit tegyél,nem bántani akarlak,de a szövegedből azt vettem észre eléggé olyan érzékeny fiúcska vagy,ami NEM JÓ,nagyon nem, ezen változtass leghamarabb, a lányok már szeretik ezt a tutyimutyiságot,próbálj meg kicsit laza lenni ha nyomulsz a csajra,esetleg lehetsz egy kicsit pimasz is,erre buknak a csajok,menj bulizni agyba főbe,mozogj minél nagyobb társaságokba,legyél jófej és szard le az egészet ahogy van,szóval érted valahogy így próbáld
2010. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igazából a normális és becsületes emberek a mai világban kilógnak sorból,és őket pont,hogy nem tisztelik,hanem átgázolnak rajtuk.Hiába vagy Te érzelmes és odaadó,és hiába szeretnél Te normális csajt találni,ha a szingliség a menő,és hiába keresel magadhoz illőt,ha az emberek 70%-a ugyanolyan kiégett,sablonos sz@r,függetlenül attól,fiú-e,vagy lány.

Azt tudom javasolni,a reményt add fel utoljára,és ne másét,önmagadért harcolj és keresgélj.Talán megtalálod a normális csaj kategóriába tartozó kb.20%-ot.Halkan jegyzem meg,ez az arány a férfiaknál is ugyanennyire rossz.

Egy lány

2010. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
en egy nagyon szereny fiu vagyok, a lanyokkal alig beszelgetek stb., de mar 1.5eve van egy komoly kapcsolatom, es a lany egyaltalan nem olyan visszahuzodo, mint en. szoval, meg probalkozz. 18.F
2010. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12.09, erti, de ez nagyon nehez, ha nem olyan tipusu ember vagy. az ilyen embereknek mar akkor lelkiismeret fordulasuk van ha csak egy ertektelen dologgal "megbantak valakit". nagyon nehez az ilyen ember elete. a szereny 18.F vagyok
2010. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
"a lányok már szeretik"= a lányok nem szeretik
2010. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira szerény, félénk se, érzélmek is annyira számítanak, mint a többi férfinak. Próbáltam én már mindent, de jelen esetben már nem tudok semmit se kezdeni magammal, mert annyira rossz a kedvem. Igy meg pláne, hogy nem fog velem senki se foglalkozni. Leszarni meg nem tudom am últat, az képtelenség...
2010. aug. 29. 12:23
 8/19 anonim ***** válasza:
gondolkodj pozitivan. ongyilkos csak akkor legyel, ha mar nem kellesz senkinek (csalad, baratok stb.)
2010. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Csaladnak se kellek, barátok nincsenek, nem is voltak. : )
2010. aug. 29. 12:28
 10/19 anonim ***** válasza:
en tuti a vonat ele mennek. ha nem fogsz senkinek sem hianyozni, akkor miert ne? ha ugysem erzed jol magad. de ezt te donsd el
2010. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!