Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egyutt vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyutt vagyunk, vagy csak kaland volt?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam bulizni s volt egy pasi akit mar reg ota ismerek s msn-en is sokan handiskodtunk s modnta msn-en h tetszem neki s minden,szoval flortolgettunk es hat a buliba megcsokolt s onnantol ekzdve egesz este csokoloztunk,tancoltunk meg minden es mondta,hogy megete eljonni bulizni meg ilyenek...en 15 es a fiu 16.:D

Ne irjatok legyszi,hogy kjerdezzem meg,mert megfogom amitn online lesz h akkor most mivan,csak addig is kivancsi vagyok ti mit szoltok.bocs,hogy hosszu lett es a nem magyar karakterert se haragudjatok,de ez van csak...


2010. aug. 29. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem egyutt vagytok, de az is lehet, h kaland volt
2010. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"tancoltunk meg minden"


Mit takar a minden?

Ha megvoltál neki úgy, akkor kaland voltál csak.

Ha nem , akkor akár komolyabb dolog is lehet belőle.

Ne keresd te! ez nagyon fontos, Ő keressen téged először!

2010. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

NEm fogom keresni!

Tacoltuk meg minden=tancoltunk,beszelgettunk,vett uditot nekem,jol ereztuk magunkat,olelt,csok ...nem fekudtem le vele!!!nem vagyok kurv@.

2010. aug. 29. 10:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ezt fontos volt tisztázni.

Jól tetted, hogy nem feküdtetek le.

így van miért "küzdenie", hajtania, ha ezt első este megadtad volna neki, na akkor kaland lettél volna.

2010. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazad van,es mit gondolna rolam?Elsem merem kepzelni,ha elso este mar az agyban kotunk ki...de nem errol van szo,mert mar regen flortolgetunk s nemakart jonnie ste bulizni s kimentem s modntam h de legyszi gyeretek na s akkor jottek s mondta,hogy megis megerte eljonni,s megcsokolt.:Xremelem nem csak kaland voltam..
2010. aug. 29. 10:56
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg valasozlhatookk paran:D
2010. aug. 29. 12:11
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Szerinted ez szerelem?


Az hogy csókolózni akarsz te is meg ő is az nem egyenlő azzal, hogy lesz egy életre társad vagy mi?


Azzal is elég krvs vagy, hogy ilyen lazán csókolóz, nem egy igényes szűz lányra vall! De legalább a szüzességed részben még megvan. Kívülről nézve tuti biztos, hogy nem szerelmes ő se, meg te se. Egyébként a csókolózás elég együttnek számít. De hogy illetek e is egymáshoz, abból ezt azt lehet leszűrni nem. Valószínűleg csak élvezkedni akart rajtad. Ahogy te is vele? Vagy te mit szeretnél tőle? egyébként, ha nála a buli azt jelenti, hogy lányokkal csókolózik(vagy dg is a legtöbb esetben) és a bulinak vége, akkor lehet a következő bulira még jó leszel. Vagy valamelyik rokonának és jól lepartiznak, amíg senkinek nem fogsz kelleni. Üdv kislány!

2010. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo.Ne provokalj!FErre erted a dolgokat.ez nem csak igy jott,hogy belementem,hogy csokolozzunk.Mar eleg regota flortolunk msn-en,majus elsejen egyutt kirandultunk stb.Ez szerintem nem Kurv@ra vall.ha az lennek b@szt@m volna...es amugy o sem olyan,hogy minden bulikor folszed egy lanyt..mar soskzor voltunk bulizni de egyszer sem lattam lannyal csakugy smarolni...buli=tanc.
2010. aug. 29. 13:34
 9/12 A kérdező kommentje:

TEgnap ert haza Irorszagbol s 2 honapig volt kint es ma egesz nap nemvolt online ...szerintetek bajelnne ha irnek egy smst neki pl.:

Nha sziia.Micsinalsz?mikor leszel online?

2010. aug. 29. 20:13
 10/12 A kérdező kommentje:
Haba'r ma'r mindegy,hiszem egyutt vagyunk:X
2010. aug. 31. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!