Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja újra ezeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja újra ezeket?

Figyelt kérdés
Segítsetek!A párommal már lassan két éve együtt leszünk,és nagyon szeretem,persze vannak vitáink is,mint mindenki másnak.Viszont a vita forrása az hogy más iskolába akarok menni,ő meg külföldön dolgozni.Az utóbbi két hónapban,egy olyan meg nyilvánulása sem volt,hogy hű de szeretlek.Elintézi néhány puszival,nem néz viza az ajtóba se már,inkább elmegy horgászni mint hogy velem legyen,és amikor én akarok elmenni az egyik barátommal horgászni mindig azt mondja én ne mennyek,és olyan vitát lecsap,hogy még én is sokszor megijedek.Nem bírom hogy mostanában nem fejezi ki a szeretetét ismént.:(Ha viszont szóba hozom akkor i vitatkozni kezd.Kérlek segítsetek
2010. aug. 29. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert már megszokott és talán megunt téged.
2010. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt nem hisezm:)Ahhoz túl sokat lepődik meg még msot is;)Nem bunkó válaszokat akarok látni!
2010. aug. 29. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!