Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszítettem és vissza akarom kapni. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Interneten ismertük meg egymást és miután találkoztunk 1 hétre rá össze is költöztünk tudom hülyeség de valami megfogott benne minden jól alakult több mint fél évig addig amíg elő nem jött azzal a kérdéssel hogy megkérje a kezem utána mintha valami megszakadt volna bennem és eltávolodtam tőle. Pedig higgyétek el nagyon szerettük egymást. Csak még igen fiatal vagyok és a barátnőim is húztak h menjünk el szórakozni meg milyen jó volt még ő nem lépett be az életembe. Lényeg ami lényeg túl estünk egy nehéz szakításon és úgy éreztem mintha meg könnyebbültem volna. Csakhogy telt az idő és nagyon hiányzott ráadásul a barátnőm aki annyira húzott most együtt van egy sráccal és már nem olyan a kapcsolatunk mint régen nem beszéltünk vagy 2 hónapja hanem három. A fiú nélkül olyan rossz hisz amikor bemegyek a szobámba őt látom mivel együtt rendeztük be és egyszerűen belebolondulok h nincs mellettem. Nem merem felhíni se mert olyan durván összevesztünk h azóta nem is beszéltük és ez legalább fél éve van már.
2010. aug. 29. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:

írj neki egy e-mailt vagy postán küldj neki egy levelet amibe jól összeszedetten le tudod irni a gondolataidat.

Írd le hogy mennyire sajnálod hogy így alakult és ha van esélyed helyre hozni a dolgokat akkor reméled hogy nyitna újból feléd. mondd meg neki hogy mennyire hiányzik és a pontos okát hogy miért ijedtél meg és távolodtál el tőle. Talán azt is beleírhatod hogy ha megbeszélnétek mélyebben hogy ő mit szeretne és te mit szeretnél lehet hogy nem lenne veszekdés mert összeegyezttnétek előre. Ha szerettétek vagy szeretitek egymást menni fog. Próbát megér. ha nem ír vissza vagy nem keres akkor meg ne emészt magad fogadd el hogy már nincs vissza út

2010. aug. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezért utálom én a legjobb barátnőket, akik mindig a legjobb tanácsokkal/sugallatokkal látják el a másikat.


Bocsáss meg, de erre nem tudok mást írni: megszívtad. Az ilyen nem úgy megy, mint a romantikus filmekben, nem valószínű, hogy a srác hajlandó volna újrakezdeni, miután arról tettél tanúbizonyságot, hogy nem akarsz vele nagyon komolyan előre tervezni.


Különben is, ha igazán szeretted volna, akkor a barátnőd miatt nem dobtad volna, mikor meg akarja kérni a kezed.


Keress egy új pasit és törődj bele, hogy egy szépnek induló kapcsolatot ki miatt csesztél el.

2010. aug. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerinted nem próbáltam meg túl lépni és újra kezdeni? Valószínűleg fogalmad sincs róla milyen az amikor elveszítesz valakit aki fontos a számodra!! hisz ebben a történetbe nem írtam le mindent Pl: az is lehet h a srác is nagyon kitulajdonított és anyámat ócsárolta na minden nem ragozom de ha másoknak is ilyen tanácsot adsz akkor inkább ne tedd! minden esetre köszi szia
2010. aug. 29. 00:59
 4/5 Berlin ***** válasza:

Mauc Csak arra válaszolt amennyi infot te megadtál!!!!

Ha meg xar volt a kapcsolat örülj h vége, pont.

2010. aug. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hm lehet hogy igen lehet h nem. Az is lehet h én voltam a hülye h idegenektől kérdeztem akik nem tudnak szinte semmit minthogy a családomhoz forduljak bár az bonyolult de megteszem. Köszi a tanácsokat :)
2010. aug. 29. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!