Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudomásom van egy félrelépésrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudomásom van egy félrelépésről (fényképes bizonyítokkal), mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmondjam a férjnek, vagy ne? Esetleg megzsaroljam vele a feleséget?
2010. aug. 28. 23:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
és mégis mivel zsarolnád? fizessen a hallgatásodért?!!!hüjeség!sose tudhatod,hogy te mikor leszel ilyen helyzetben.hagyd öket!
2010. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Dehogy kell fizetnie...már fentebb megírtam, azzal, hogy feküdjön le velem. :)
2010. aug. 29. 00:07
 13/33 anonim ***** válasza:
54%
gusztustalan,undoritó,mocsok,állat vagy!!!!!!
2010. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

De hülye vagyok :D

Én azt hittem hogy úgy zsarolnád meg, hogy pénzt csalsz ki tőle.


Ha lefekszel vele az oks. Egy jó érett nőnek meg ki a franc tud ellenállni?


Ja és fontos: Tényleg legyen valami biztosítékod arra az esetre, ha megölne. Pl. írj egy levelet és add oda valakinek, amit csak a halálod esetén bonthat fel. Vagy rejts el a testeden és a környezeteben is valami infót arról, hogy ha megölnek, akkor kiderüljön ki volt a gyilkos. Csak filmekben... , de azért itt is előfordulhat.

2010. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Miért, a nő mi?


Undorító, mocsok *ibanc?


Persze ez nem is számít és az sem, hogy kitudja mióta csalja a férjét...

2010. aug. 29. 00:08
 16/33 A kérdező kommentje:
Megölni? :D Ne hülyülj már meg! :D Túl sok CSI-t meg hasonlókat nézel :D De azért mindenesetre majd beavatom a legjobb haveromat na :D
2010. aug. 29. 00:10
 17/33 anonim ***** válasza:
és honnan tudod biztosan,hogy a férj nem csalja öt!? szerintem meg van az oka,hogy csalja.
2010. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
jól illenél az undorító mocskos ribanchoz, jellemben nem sokkal vagy különb. ráadásul ha utána bemártod a férjénél úgyis mindenki megtudná, hiszen minek tartaná titokban. akkor éghetne a pofád
2010. aug. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Figyelj, erre is van aduászom. Mivel én buktatnám le, hagyatkozhatnék arra, hogy csak azért találja ezt ki, hogy engem befeketítsen. Szerinted kinek hinne egy megcsalt férj ebben a helyzetben? :)
2010. aug. 29. 00:13
 20/33 anonim ***** válasza:

Akkor amire mindenki kíváncsi:

Eldöntötted már biztosan, hogy akkor megdugod?

2010. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!