Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogy jöttetek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy jöttetek össze a barátnőtökkel? Milyen jeleket adtak a lányok?

Figyelt kérdés
Lányok, ti hogy jöttetek össze a pasitokkal? Milyen jeleket adtok ha össze akartok jönni egy pasival?
2010. aug. 28. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem adnak semmilyen jelet.
2010. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak mert itt mindegyik lánynak olyan rohadt nagy szája van, személyesen meg félénkek és csak mosolyogni mernek, más jelet nem küldenek (csak az ismerősöktől tudom meg hogy bejövök nekik)
2010. aug. 28. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:

lol

ez azért télleg elég gáz

bizz abban hogy szeret és kérdezz rá vag mond el az öszintét és ö is elmondja vagy mittom én.

töb millio féle képen összelehet jönni.

2010. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is egy haverom mondta, hogy bejövök egy csajnak. Nekem fogalmam se volt.
2010. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
wheat
2010. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én úgy fogok csinálni mintha nem tudnék róla. Most az egyszer léphet a lány is először. Ne mindent a fiúknak kelljen már intézni...
2010. aug. 28. 22:07
 7/11 anonim ***** válasza:
oda mentem hozzá és megmondtam a szemébe ennyi
2010. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó nagy wheat vagy, arra várhatsz hogy ő lépjen.
2010. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha tudod akkor miért nem kérdezed meg és hogy ö mondja el? most már izgulnod sem kell hogy mit fog válaszolni és kiis találhatod hogy mi legyen az igen után!! én 1 percet sem várnék a helyedben.

de mondjuk ha nem neked mondja hanem haverodnak és töle kellett megtudnod akkor megértelek.

2010. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet haver átbaszott és te meg égni fogsz XD
2010. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!