Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tudná nekem visszaszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tudná nekem visszaszerezni életem párját?

Figyelt kérdés
Sziasztok... nagyon szépen megköszönném ha tudnátok ötleteket adni azzal kapcsolatosan hogyan tudom visza szerezni életem szerelmét.. 2 hete vagyunk külön..és nagyon rossz nélküle.. Segítséget kérek... Megköszönném nagyon ..
2010. aug. 28. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
túl sok információt adtál, nem látom már át a helyzet valóját.. elveszek a részletekben, ennyire nem kell belemenni az apróságokba
2010. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ő akar még téged? Miért szakítottatok? Te szakítottál vagy ő? Mennyi ideig voltatok együtt? ezektől függ, és van vagy 30 féle válasz... Ha ő már nem akar téged, hagyd békén. Erőszakos szerelem nincs, ha pedig ő boldogtalan melletted az neked sem jo, nem várhatod el életed szerelmétől hogy bodlogtalanul éljen miattad. HA a kapcsoaltban te hibáztál, azt ki kell javítanod, és változtatnod kell rajta, különben reménytelen, újra szakítás lesz belőle. Újra lehet kezdeni ha ő is szeret még... Udvarolj neki újra, mint régen... rendik,m inden...

viszont a tényleges válaszhoz kéne hogy miért szakítottatok...

2010. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! A második mondatnál még volt egy ötletem, de a harmadik mondat nagyon összezavart, szóval most nem is tudom, mit tanácsoljak...
2010. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért mert én megbántottam őt,hazudtam neki és nem tudtam őt értékelni..rájöttem hogy nélküle nincsen szívem mivel az nála van... Ha csak egy mondat volna tőle,vagy bármi akkor nagyon szép lenne a dolog.. De hiányzik a párom... 5 honapot voltunk együtt,nagyon boldogog voltunk.Mind2 szerelmesek voltunk egymásba.... Több volt mint szerelem... ez már szinte belső viszony volt... Nem tudom leirni... Azt mondta hogy nem jo ha vele vagyok de az sem jo ha külön vagyunk.... Szeretnem visszakapni őt...
2010. aug. 28. 20:05
 5/10 A kérdező kommentje:
És én hibáztam elismerem... Szóval valahogyan vissza akarom őt kapni minden hibámat kijavítom .... Csak kapjak egy esélyt tőle... Valaki segítene nekem hogyan tudom őt vissza szerezni???
2010. aug. 28. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérj tőle egy délutánt, mikor bezsélgethettek.

Üljetek be valami csendes helyre és mondd el neki ezt amit itt most nekünk. Mondd el, hoyg sajnálod hogy megbántottad, és ezentúl jobban odafogsz figyelni rá, mert úgy érzed mellette a helyed. Öntsd ki neki a szíved teljesen őszintén, mégha van ami hülyén hangzik is. Aztána a végén kérj tőle még egy esélyt. A lényeg hogy gondold is őszintén, és látszódjon hogy mennyire szereted. Én személyszerint utálom ha acsillagokat leígérik az égről, hiszen tudom hogy lehetetlen, ezért maradj a realitás talaján - szerintem. De ha a tudtára adod hogy mennyire megbántad a dolgot, és szereted, akkor talán kapsz még egy esélyt. Azt viszont ne puskázd el, és ne is siess. Hívd el ugyanúgy randizni mint az elején, és hódítsd vissza.

Persze ezek nem biztos hogy bevállnak, de szerintem ezzel van a legnagyobb esélyed. Ha nemet mond sincs semmi veszve, de akkor taktikusabbnak kell lenned, és úgy kell mindig mellette állnod hogy ne látszódjon mennyire hajtassz rá... de ezt majd akkor, ha nemet mond, nem hiszem hogy azt fog ha ennyire szerettétek egymást:)

sok sikert

2010. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na köszönöm szépen... Az van hogy elutazik ki a tengeren tulra.... Sajnos az van hogy nem tudom csak aprilisban látni... én bántottam őt meg annyira hogy egyszerüen nem tudtam hogy mit csináltam... kiöltem belőle a szerelmet. szeretnék meg az utazas előtt beszelgetni vele... Ugy szandekozok hogy jövö heten van a szülinapom,megvárom azt hogy felhivjon... es aztan elhivom őt egy talalkozora.. el szeretnem neki mondani azt hogy mennyire fontos nekem..és azt hogy mennyire fontos ő számomra.. más esélyem nincsen, csak ebbe kapaszkodni... 5 honapon at egymast annyira szerettük hoogy az már mind2 fájt... Imádtuk egymást... és Szerettük... de csináltam olyan dolgokat amik megbocsáthatatnalok.. De a legjobb dolog az hogy elmondom neki mit is érzek..
2010. aug. 28. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre most jöttél rám hogy elmondd neki, mit érzel? Téged se az eszedért szeretnek. Mondjuk ha a csaj előtt is így vergődsz meg szenvedsz meg nyáladzol, számíts arra, hogy lehány, otthagy, és még jobban megutál. Férfitól az ilyen nyáladzás és érzelgősködés megbocsáthatatlan.
2010. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 hete????? Az nem idő... Attól is függ, hogy ki szakított kivel és miért. De pl ha elhívod valahova és viszel a randira egy kis doboz csokit és elmondod hogy mennyire szereted, azzal tuti leveszed a lábáról, ha még szeret...
2010. aug. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ő szakított velem...
2010. aug. 29. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!