Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyfajta női praktika?

Figyelt kérdés
együtt vagyok egy lánnyal,aki az előttem lévő barátait csalta,meg összejárt ún.szexbarátokkal.megemlítettem neki,hogy engem aggaszt,hogy engem is meg fog csalni esetleg,erre kiverte a hisztit,hogy miért nem bízom meg benne.(na vajon miért?)
2010. aug. 28. 16:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
szóval ez csak színészkedés,hogy azt éreztesse velem,ő bizony nem fog megcsalni,hogy gondolhatok ilyet? mert nekem van egy olyan sejtésem,hogy nem bízhatok benne,és ez csak színészkedés.
2010. aug. 28. 16:31
 2/14 anonim ***** válasza:
csald meg te is..probléma megoldva :)
2010. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hisztis pıcsa.
2010. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne járj olyannal, akiben nem bízol. Amúgy mindenki felháborodással leplezi a leplezni valót, lényegtelen a neme.

(akkor jogos a felháborodás, ha napi ezerszer kérdezed meg és nem bírja cérnával)

2010. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

na ja:-)

de most konkrétan az érdekel,főként nők szemszögéből,hogy ők ezt színészkedésnek látják-e?

konkrétan még nem derült ki,hogy megcsalt volna,(lehet csak nem tudok róla)de mint írtam nem tudok benne bízni.

2010. aug. 28. 16:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Az első megérzés a legfrankób, szerintem jó érzed. De míg nincs bizonyíték addig, hiába bizonygatod neki, csak egy fostalicska leszel.. Szerintem jobb ha otthagyod..
2010. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok.. szerintem, ha megvádoltad és egyből egy nagy hisztit csapott..akkor nagy az esélye h félrekettyint :S

dobjad..

vaaagy..te vagy túl féltékeny.

2010. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Foorty ***** válasza:

Én is pont ebben a szituban voltam régebben, az egyik haverom csalta meg velem, és tudtam, hogy előtte ugyanazt tette, de mivel nem bíztam benne ott is hagytam. De legalább a haverom is jól járt, hogy nem egy ilyennel van.


Az ilyenekkel nem is érdemes foglalkozni, mindig ugyanaz a vége.

2010. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyanús.
2010. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem mondom,hogy nem vagyok féltékeny de direkt nem csesztettem ilyesmivel.csak a múltkor hoztam fel neki,amikor egy volt barátja felhívta.elmondtam neki nyíltan,hogy nekem ez nem tetszik.igyekeztem visszafogni magam,nem voltam vele bunkó vagy ilyesmi,ő mégis hisztizett...szóval igen szerintem is simán csalhat:S
2010. aug. 28. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!