Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Nagyon szeretem, és nem tudok másra gondolni. :S Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
A barátom elmegy ma este bulizni egy haverjával. Ez eddig nem is lenne baj, de ha tegnap nem hív el a barátnőm engem is bulizni, és ezt nem említem meg neki, akkor sztem el sem mondta volna az egészet. Sőt, akkor is csak annyit mondott, hogy akkor jó, mert ma este ő sem ér rá. De hogy miért, azt nem mondta, csak később derült ki, és nekem kellett kipuhatolnom. Mint kiderült, ott lesz egy másik volt osztálytársa is, aki csaj, meg még egy csaj, akit nem is ismer. Persze féltékeny lettem kicsit, de ő csak nyugtatgatott. De nekem mégis gyanús az egész... Szerintetek?
2010. aug. 28. 16:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem leírni, hogy ő maga mondta el, kik lesznek ott. És az utóbbi időben előfordultak köztünk súrlódások, de tegnap nála aludtam, és nagyon jó volt, többször is mondta, hogy szeret, stb... Akkor most ez mi??
2010. aug. 28. 16:02
 2/7 Foorty ***** válasza:
Ahova te mész bulizni ott pasik nem is lesznek? Gondolkozz már.
2010. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem szeresd továbbra is
2010. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De, nyilván. Csakhogy ő utál bulizni, sose jár. Meg igazából az idegesít, hogy alig akarta elmondani.
2010. aug. 28. 16:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs, ha csitrinek tűnök meg túl kétségbeesettnek, de már mindennek túl nagy jelentőséget tulajdonítok, amióta kicsit több köztünk a nézeteltérés. Akkor szerintetek nincs miért aggódnom, bízzak benne? :)
2010. aug. 28. 16:07
 6/7 Foorty ***** válasza:
Hát mivel ez nem rajtad múlik, hogy meg csal vagy sem, ezért mást nem igen tudsz, mint bizakodni. A pasidat végülis te ismered, hogy mennyire bízhatsz meg benne.
2010. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha már mindketten bulizni akartok,mért nem mentek egybe ? ;)
2010. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!