Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most tennem?

Figyelt kérdés

Hát kezdem az elejéről.

Nem rég összejöttem egy sráccal de 2 hét után szakítottam vele mert rájöttem hogy mégsem szeretem.Akkor magamban is csalódtam.A legjobb barátom volt a srác de már nem is beszélünk.Hülye voltam és nem tudtam mit is érzek ezért elvesztettem azt akit a legjobban szerettem.Most van barátom(ő a 2.) és attól féltem hogy vele is ez lesz.Hogy azthiszem szeretem de mégsem.És így is lett.19-én jöttünk össze és találkoztunk már párszor és jóléreztem magam vele,jóvolt mellette lenni meg minden.De valahogy úgyérzem hogy mégsem vagyok szerelmes belé.Nem akarom megbántani de érzem hogy nekem nem kell most barát.Meg vagyok nélküle.De nem akarom megbántani mert mint barátot nagyon szeretem.De tudom hogy megfog ezért utálni.Tudja hogy mi volt előző barátommal és mondtam hogy félek hogy most is ez lesz de őt nem érdekelte.Most mit mondjak neki?:( Mondhatjátok hogy egy 15 éves kis taknyos vagyok akinek nem való pasi.Ezt énis tudom.Éretlen vagyok tudom magamról.Szóval most légyszi ne oltsatok inkább azt mondjátok hogy mit tegyek.Tudom szakítanom kell vele.De hogyan?Nem merek így a szemébe nézni.:(

Most ez így fog menni életem végéig?Hogy 2 hét után dobom a pasikat csak mert hülye vagyok és nem tudom hogy szeretem vagy sem?


2010. aug. 28. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye!

De talán ideje lenne elkezdened felnötként viselkedni.

Kérd meg h üljön le veled a srác, mond el neki hogy mit érzel, hogy nagyon bírod mint havert, és nem szeretnéd elveszíteni,de kapcsolatot nem szeretnél vele.

Ha tényleg ő is bír téged, akkor meg fog érteni!

Ha azt mondja hogy így nem oké neki,és eldob egy barátot, akkor meg kiszűrtél egy ál havert.

2010. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!