Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam vagy ne ez itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam vagy ne ez itt a kérdés?

Figyelt kérdés

Kifejtve szóval szerintem nagyjából elég gyakori a szituáció ,de azért tanácsot kéne kérnem. Szóval van egy nagyon nagyon jó fiú barátom ,sokat beszélgetünk, meg minden és nagyon jól elvagyunk. Neki mondjuk eleve jó részt lány barátjai vannak ,de azért a legjobb haverja fiú. Másik fontos tényező ,hogy osztálytársam és még két évig az is lesz. Szóval nagyon sokan már azt hiszem olyan húszan kérdezték meg eddig tőlünk ,hogy járunk e és ha nem akkor miért nem. Aztán én már úgy voltam vele ,hogy érzek is valamit ,de tagadom. Aztán ott volt az este ,amikor egy kicsi (tényleg kicsi) ivászat után nagyjából egész este egymás kezét fogtuk ,meg néztük a csillagokat. És itt jön a bökkenő egy szóval még régebben ,amikor beszélgettünk akkor szóba került ,hogy volt már lány ,aki szerelmet vallott neki ,de hogy ő az ilyet nem bírja ,mert ő azt szereti ,ha ő mondja ,mert ha lány ,akkor azt nem bírja és visszautasítja. Bökkenő kettő az ,hogy osztálytárs és nagyon jó barát.

Szerintetek ezek után mit csináljak inkább ,hagyjam az egész csávót ,mert túl sok mindent veszíthetek ,ha megpróbálom vagy meg kéne próbálnom. Nem tudom tanácstalan vagyok. Ötletek?


2010. aug. 28. 00:09
 1/6 anonim válasza:

Csokold meg.

És valamit reagálni fog rá..

Nemkell nyelves csok, csak a szájára egy puszi.:)

2010. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha akarni fog téged hidd el kezdeményezni fog!

Te csak várj és légy nyitott.Puszi!:) 26/L

2010. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sztem feszegesd még kicsit a határokat...nézd meg, h hogyan reagál a közeledésedre..

ez a szerelmetvallósdi meg nem hinném, h bejön

ja, és egy alaptanács: ne hallgass másokra! csak te tudod,h mit érzel iránta, és h ő hogyan viselkedik veled..hallgass a belső hangra..az általában nem téved..

én sokszor hallgattam meg sok barátom véleményét ilyen esetekben...de rájöttem, h azzal csak el lehet cseszni a dolgot, mivel ők nem látják úgy a kapcsolatot, ah a két fél...egy kívülálló vmilyen szinten objektív..de közben félre tudja vinni az embert..

mindenesetre sok sikert! :)

2010. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :) azt hiszem még inkább várok ,aztán majd lesz ,ami lesz. ÉS én se bízom annyira a többiek meglátásaiban.
2010. aug. 28. 00:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy picit próbálj meg közeledni, nem nagyon, csak alig észrevehetően. Ha nem egy teáskanál szintjén áll érzelmileg, észre fogja magát venni. Sok sikert!
2010. aug. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
itt nem sokat segít az "ötlet" hidd el.cselekedj úgy ahogy TE ÉRZED.az a legfontosabb merre húz a szíved,mit lépnél.
2010. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!