Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy nagyon tetszik egy férfi. De az az igazság, hogy eddig még egy kapcsolatom volt, ami majdnem 10 évig tartott és a másik fél kezdeményezte.

Szeretném ha észrevenné az illető, hogy szimpatikus nekem, de Ő kezdeményezzen! Ezt hogyan érhetem el?

27 éves vagyok ő pedig 31! S én vagyok a nő! :)


2010. aug. 27. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Ne neeee.....nem vagytok már gyerekek beszélgessél vele aztán minden alakul. Add a jeleket aztán a pasi veszi a lapot.


27/F

2010. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

s mik lennének azok a jelek amik arra utalnak hogy nekem tetszik?

10 év hosszú idő, főleg hogy előtte sem kellett ilyet csinálnom sose.

Nyilván annak könnyebb ez akinek már több kapcsolata volt.

2010. aug. 27. 22:04
 3/3 Captain Frájer ***** válasza:
Hidd el, ha beszélsz vele és tetszik, akkor azt ő észre fogja venni :)
2010. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!