Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Annyira rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Annyira rossz ez a helyzet!

Figyelt kérdés
Van barátnőm és nagyon jól megvagyunk. De! Az utóbbi pár hónapban megláttam egy lányt, akit egyszerűen nem bírok kiverni a fejemből, minden nap gondolok rá, a barátnőm mellett. Úgy egy hete bejelöltem az egyik közösségi oldalon és visszaigazolt, pedig csak látásból ismerjük egymást. Megnéztem a képeit és azóta csak jobban érdekel, pedig a haverjaim szerint a mostani barátnőm sokkal szebb, de nem tudom, engem most valahogy megfogott ez a lány, és nem bírom kiverni a fejemből. Mit csináljak?
2010. aug. 27. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
várj egy kicsit, és ismerd ki az új csajt. lehet, hogy csak fellángolás. képzeld el azt a helyzetet, hogy elveszted a barátnőd, de kapod helyette ezt a csajt. mérlegelj, és döntsd el, mi a fontos. ha tényleg ez a csaj lenne a barátnőd helyére való, akkor nem is fontolgatnád a szakítást... megtennéd azonnal.
2010. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szupermókus ***** válasza:
Mit csinálj? ... Védd a fákat! Egyél hódot!
2010. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van korkülönbség a két lány között? Mert ha van, akkor a jobban hozzád illőt válaszd.
2010. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, a szép helyett a csúnya...chhh....!!
2012. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!