Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítotattok, hogyan sikerült újra azt az embert visszakapni?

Figyelt kérdés
Sziasztok..arra lennék kíváncsi ha szakítottaok , és ujra egymásra találtatok... Ez mennyi idő utan volt.. és hány honapos,vagy éves kapcsolat volt?? Fontos..
2010. aug. 27. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
majdnem 8 és fél hónapos kapcsolat volt és szakítottunk és gyorsan kibékültünk szerencsére 1 nap telt el és másnap már jártunk és aztán délután eljött egy új eélyt kérni és bocsánatot is kért :)
2010. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem..nekem 5 és fél honapos kapcsolatom volt... minden nagyon szépen indult,de aztán csináltam nagy hibákat.. rájöttem egy dologra : nincsen életem nélküle !! 2 hete vagyunk már külön....
2010. aug. 27. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
első vok, elég nehezen kaptam vissza mert nem akart fájdalmat okozni többszőr mert egyzser megsalt( ccsókolózott egy másik csajjal, de láttam rajta h megbánta aztán szakítottunk de 1 napra ugye) és nem akarta at h többszőr fájdalmat okozzon nekem , és én mondtam h nem okoz meg eléggé nemtudta mit akart szal ezt úgy értem h akart is engem meg nem is mert ugye félt, és én ah msnen bezséltünk ráripakodtam h életében előszőr döntse el h mit akar és leírta h engem ennyi volt a kibékülés , mert hihetetlenűl szeret imád és megérte, 2 hét múlva mondta h ugyan oylan a kapcsolatunk mitn az elején :):)
2010. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hány évs vagy?? meg megkérdezhetem h mit csinált?? ha nem akarod leírni privibe is leírhatod nyugodtan,de csak ha szeretnéd am az első,2. vok 17 L
2010. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok... de amikor szakitottunk mind2 szenvedtünk.. 1 honapon at olyanok voltunk mint az idegenek,es azon gondolkodott hogy minek adott nekem esélyt..es erre fel aztan kitette a szürömet.. de rá 2 napjára felhivott hogy mi van velem... és mar vagy 2 hete külön vagyunk.. Nem tudom hogy mi van vele... Szeretnek vele talalkozni,es leirni mit is erzek valojaban.. Csak félek hogy elriasztom jobban őt ezzel..
2010. aug. 27. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:

még minidg az első vok meg a többi :)

én is ebszéltem a barátommal és megbezséltük egymással h adunk a kapcsolatunknak még egy esélyt de csak akkor ha mind2 en akarjuk, ez nállunk nem is volt kétség, de gondolom nállaotk se. sztem ha adnátok a kapcsolatotoknak még egy esélyt akk teljesen másh legyne minden, érdeklődés újra és nem oyaln mitn 2 zombi, legyetek sokat együt tés segítsetek egymásnak túllépni a dolgokon. nekünk bejött:) rem nektek is ;):)

2010. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na igen,de ha nem szeretne találkozni velem,akkor mit is csináljak?? és ha megy ki USA-ba... akkor meg aztán 6 honapra elmegy innen.. :((( szoval en szivesen beszélnék vele,de ha ő erre nem képes..akkor mit tudnák csinalni ilyen helyzetben?? mert tudom hogy szeret még...
2010. aug. 27. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:
de miértnem szeretne?? ezt nem értem :( lehet h fél attól h a tovűbbi életetek is oyaln lesz mint az az egy hónap, oylan idegen szerű :S, mondd meg akk neki telefonba vagy msnen, mást nemtudok, mi msnen beszéltük meg ezeket amiket leírtam , kiv a szakítást, azt úgy h eljött és úgy meg az új esélyt is szeméylesen am azt h kibékülünk azt msnen, esetleg az, és ha kibékültök akk menj vele az usába iylenkor nemjó ha külön vagytok , tapasztalat :(
2010. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!