Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre a levélre milyen lekoptat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre a levélre milyen lekoptató szöveget válaszoljak?

Figyelt kérdés

"Bocsi hogy így ismeretlenül írok de nagyon szimpatikus lánynak tűnsz és szívesen megismernélek. Megadod az MSN címed?:)"


nem tetszik a srác,de nem is akarom megbántani.Szerintetek?18/L


2010. aug. 27. 15:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
leszbi vagyok :D tobbet bisztos nem ír:D
2010. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

ez a leszbi vagyok nem midnig jön be, bár én személyesen probáltam de csak felhúztam vele :D

Mond neki hoyg most nem keresel senkit, nem akarzs ismerkedni, bocsi.

2010. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem simán nem szoktak visszairni, és nem sértődök meg rajta. ne hidd hogy te vagy az egyetlen akinek ilyet írt, és összetörik az szive ha nem válaszolsz valami kedveset. valsz igen sok lánynak ir ilyet, és 1-2 től ha jön válasz akkor már jo, nem került semmibe és máris van kivel beszélgetni. szal siman ne válaszolj és kész...
2010. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de csak azokat veszem fel msn-re, akiket már ismerek.
2010. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
bocsnem@tetszel.nekem
2010. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mi az az msn. :O :D

Nekem egyszer ezt irták...többé nem irtam neki :D.

2010. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a hivot szám pilanatnyilag nem kapcsolható kérjük ne ismételje meg hivását késöb.. The number cannot respond at the moment please don't try later.
2010. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ezt a nem válaszolokot azonnal felejtsétek el. Pontosan az ilyen női hozzáállás miatt van annyi elrontott pasi, akik elvágják a nőket mint a rongyot
2010. nov. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!