Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyen egy normal kinézetü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy normal kinézetü fiu ahoz hogy szebb legyen?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat!
2010. aug. 27. 15:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
Vagány ruha
2010. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy kis kondi, mert mindenkinek a teste lehet szép:)

Hozzá illő frizurát csináltat, magához illő parfümöt vesz, fejleszti a kisugárzását, önbecsülését.

20f

2010. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a kondi jó ötlet, +az öltözködéseddel is sokat dobhatsz magadon. Ami még fontos, hogy legyen önbizalmad, az sugárzik a férfiakból és vonzza a nőket:)
2010. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Foorty ***** válasza:
Jól vagy úgy ahogy vagy... ami kell a sok csajhoz az nem más mint: Kocsi (valami nagyon vagány... pl a szar Német verdákra nagyon buknak) csillogó nagy felnivel. És sok pénz. Ennyi, meglátod, hogy mennyi csaj fordul majd utánnad :P
2010. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

15:44

Ez hülyeség, én mióta megvettem a kocsim egyáltalán nem lettem kapósabb a nőknél, megnéznek amikor bömböltetem a zenét a kocsiban, ennyi.

2010. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 15:44

ez egy buta üresfejű sztereotípia, amita férfiak azért akasztottak a nőkre mert nem tudták levakarni magukról, hogy nekik csak nagymellű nő kell. Épp annyi valóságalapja van egyébként, és megint nem hajlandó senki észrevenni hogy rengeteg kivétel van.

kérdező: a megjelenésed számít, hoyg igényes legyél, nem az hogy gazdag.

2010. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Foorty ***** válasza:
Rengeteg kivétel... az meglehet, de többségre még igaz. 3000W és a krómfelni megteszi, múltkor is szépen lassan mentem a városba hangos zenével, látom h 2 csaj bámúl, beálltam melléjük két gáz fröccs és egyikse mondott nemet nekünk.... Az asszonynak igaz nem a kocsik és a pénz jön be, de kocsi nélkül nem lehetnék vele se(távkapcs)
2010. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pontosan. a jó kocsi a p*nákkal való egyéjsazkás kalandhoz vezet, a jó ember pedig egy értelmes, hosszútávú kapcsolathoz. bár valóban nem volt ilyen kitétel a kérdésben :)
2010. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahogy már mások is írták, a kondi, a ruhák, és a frizura dobhat rajtad.

Amit én még tanácsolni tudnék, az a személyiséged fejlesztése. Pl. átlagos külsővel, udvariassággal, kedvességgel, humorérzékkel, romantikával a legjobb külsejű, de tapló pasit is kenterbe lehet verni. :) Sok sikert!

2010. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat
2010. aug. 27. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!