Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy eldöntse végre mit akar?

Figyelt kérdés
Van egy fiú..van barátnője rég.."""sajnos""" lefeküdtünk meg mai napig csalja velem a barátnőjét..Tudni illik csak vele feküdtem le eddig nem is bánom csak azt hogy melette volt barátnője:( Nagyon nagyon szeretem és már rengetegszer utaltám rá, hogy válasszon a barátnője és köztem? Mi lenne a hatásosabb mondszer hogy válasszon? Azt is tudni illik utoljára 5hónapja feküdtünk le..de mindig megcsókol ahányszor találkozunk..de csak velem csinálja ezt..más lányokkal nincs igy..elmondása szerint szret engem .. meg én is tudom hogy szeret! Ha azt a lányt választaná akkor is örülnék mert legalább eldönötötte hogy mit akar..de ez hogy vele is vagyok meg nem is..nagyon rosz másodiknak lenni? Mit tegyek hogy eldöntse végre mit akar?Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2010. aug. 27. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő már eldöntötte, mit akar. Ott van neki a barátnője, te pedig ott vagy neki pótléknak. És nem csak szex-pótléknak.
2010. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pontosan így van, ahogy az előző mondja:) Mi férfiak ilyen mocskosak vagyunk...
2010. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Szeret téged, mégis másodhegedűs vagy.

Lássuk a lehetőségeket:

- jó vagy, szeret, de azért a nője mégis csak jobb és jobban szereti,

- csak mondja, hogy szeret, mert kellesz neki, csak nem úgy, ahogy te elképzeled,

- szimplán egy gyökér, akinek jó kétfelé dugnia, mert legalább nem kell döntenie, ez meg túl pozitív jellemre nem vall (ezt azért vedd figyelembe, mielőtt összeállsz vele)

- te még ráadásul tevékenyen hozzá is járulsz ennek az állapotnak a fenntartásához, szóval, ha egyszer téged is megcsalna (akár ő, akár más), egy rossz szavad nem lehetne (főleg arra, akivel csalnak).

- az is lehet, hogy nem dönteni nem akar, hanem egyszerűen élvezi ezt a kockázatos játékot, szóval, ha veled összeállna, akkor esetleg megint találna mást, akit "szeret".

2010. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igen:S ő azt mondja azért nem mer dönteni mert fél hogy két szék közé esik..:/
2010. aug. 27. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele, amíg nem szakít.
2010. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!