Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam, van értelmes?

Figyelt kérdés

A barátommal 4honapja vagyunk együtt ő nemrég kiment angliába dolgozni és igy kb két havonta találkozunk... már voltam azota kint nálla látogatóban és egy év múlva már én is megyek ki hozzá maint befejeztem a sulit.

Nagyon szeretem és ő is engem viszont ő egy elég ugymond rideg srác nem volt még komolyabb kapcsolata de közölte hogy még soha nem szeretett snekit ennyire mint engem és velem akarja leélni az életét... viszont nagyon hezen mutatja ki az érzéseit és nem is nagyon tudja hogy kell gyengédnek lenni de látom rajta a változást és azt hogy akar kedvesebb lenni csak számára ez nehezebb mert ő az a tipikus bunko srác aki elnyomja az érzéseit.. legyek türelmes vele és segitsek neki? vagy mit tegyek?


2010. aug. 27. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha érzed,hogy szeret és tudja bizonyitani is,akkor miért ne? Én azt mondom:"egyszer élünk",és te is szereted.Ha nem üt,ver,akkor kis türelem és saját magát is lehet észreveszi majd és sokat fog számitani neki,hogy mellette voltál.
2010. aug. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
39%
Hagyd ott, külföldön biztos megcsal.
2010. aug. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Szerezz másik pasit!
2010. aug. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy év már gyorsan elszáll :d és ha szereted akkor szeritem ne deobd el magadtól éni nehezen mutattam ki az érzéseimet ezért elég sok barátnőmet elvesztettem sajnos :S de utánaa jötegy lány és csoda történt :D szeritem legyél türelmes de ezt ugyis neked kell eldönteni :) 21 /f
2010. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi az első és negyedik válaszolónak... ezzel erőt adtatoka folytatáshoz :) tényleg kösz
2010. aug. 27. 00:50
 6/7 anonim ***** válasza:

2. és 3. hülye bunko. ne hallagass rájuk.

amit a barátod mond az számít:) mégha zárkózott is. ah szereteitek egymást, akkor kitartás, nyáron meg mész hozzá:) ha téged szeret és 'tipikus bunko' akkor sztem mást nemfogja érdekelni a barátod és nemfog megcsalni hiddel:)

2010. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást :) és nem is foglalkozok a 2. 3. válaszolóval mert nem az volt a kérdés h megbizzak-e benne vagy ne mert ez nem kérdés tudom h szeret és hogy nem fog megcsalni! aki egyböl erre gondol az magábol indul ki ;)
2010. aug. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!