Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vakarjam le? Mert már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vakarjam le? Mert már nagyon idegesítő.

Figyelt kérdés
3 hete szakítottam barátnőmmel aki a legcsodálatosabb lány volt akit valaha ismertem de nem tehetünk mást. Na de ezért egy lány nagyon durván elkezdett rám nyomulni már szinte zaklat. Amúgy nagyon csinos meg kedves lánynak ismertem amíg nem "zaklatott". Msn-re már nem merek csak rejtve fellépni, mert egyből rám ír mesél mindenfélét, kérdezi hogy nincs e kedvem elmenni valahova. Én még nem hevertem ki hogy nem láthatom többet a volt páromat, ő meg itt nyomul hogy kéne tényleg kedvesen lerázni. Mert már lassan azt is kinézem belőle hogy még kárt tesz magába vagy bennem :S. Pl volt egy olyan hogy ilyen disco-bár szerű izébe oda jött az én baráti körömhöz és folyamatosan győzködött, hogy mennyünk táncolni, én akkor már ittam valamennyit, és gondoltam egye fene csak táncolunk, lehet hogy ez dobta meg az önbizalmát nagyon?
2010. aug. 26. 20:54
 1/6 anonim válasza:
0%
nem értem a kérdést de szerintem fektesd meg
2010. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tiltsd le
2010. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

első válaszolónak.

Mi értelme lenne? szerinted attól békén hagyná? mert szerintem nem.


Szerintem mondjad meg neki kerek perc hogy nem szeretnél vele kapcsolatot. És tényleg tiltsad le.

2010. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Arnika ._. válasza:
100%
szia velem is pont ilyen történt szorol szora csak nem tancolni mentem el hanem setalni és csak 5 percre ebbol azt hittem tetszik nekem vagy valami de nem és q..vara nyomul amugy jol nez ki meg minden de valahogy nem szeretem a nyomolusakat. igy hat,nem mondtam a szemebe hanem cak ugy dobtam h nem forditottam ra figyelmet ki kerultem nem kerestem vele a kapcsolatot és le szált rolam . probald ki sok sikert :DD
2010. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

amennyiben tényleg kímélni akarod akkor fogalmazz kedvesen. pl. időt kell adnod magadnak mert most léptél ki egy komoly kapcsolatból/ nem érzel késztetést ismerkedésre / a felszabadult idődet inkább a haverjaiddal töltenéd szívesebben stb.

ha ezeket sem érti akkor mond neki hogy 'nem érted hogy haggyá má?'

ennyi

2010. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. szept. 1. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!