Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak hogy a szex teljes időtartamán húzzon óvszert, ne csak akkor mielőtt elélvez?

Figyelt kérdés
A barátom úgy szokta, hogy mielőtt elélvezne gyors kiveszi és felhúzza az óvszert.De nem szeretnék teherbe esni az előváladéktól.Hogyan mondjam meg neki, hogy szeretném ha akkor is húzna óvszert amikor elkezdjük és ne csak amikor elélvez?
2010. aug. 26. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Használj óvszert amikor elkezdjük és ne csak amikor elélvezel.
2010. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

figyu édes , nekem igy tul veszéjes nyugodtabb lennék ha az elején fehúznád ...

ennyi

2010. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
felhúzod az elején, vagy a következő szopásnál leharapom!!!!!
2010. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, beszéljétek meg a dolgot. Mondd neki, hogy félsz attól, hogy esetleg teherbe esel, és ha ezt nem érti meg dobd ki, ezekután biztos bocsánatot kér majd, te visszafogadod, és húz gumit, ha meg nem fogja továbbra sem érdekelni, nem is szeret.
2010. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
még egy gyors kérdés. ugye előváladéktól kicsi az esély hogy terhes vagyok?mert már 2szer voltunk együtt és akkor is így csinálta.
2010. aug. 26. 20:24
 6/11 A kérdező kommentje:
jah és a ciklusom 8. és 12. napján.
2010. aug. 26. 20:24
 7/11 anonim ***** válasza:
csak kétszer csináltátok igy? én azt hittem, h jo sokszor. kicsi az esélye, de lehetsz terhes
2010. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha a menstruácios ciklusod 28 napos, ak a 14ik napon vagy a legtermékenyebb és utána pár nappal. de előtte is
2010. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogd meg a farkát határozottan, és mondd, hogyha nem használja a gumit teljes idő alatt, letéped. :)
2010. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Béla, a szex teljes időtartamán húzz óvszert, ne csak mielőtt elélvezel, az iskoládat! .....
2010. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!