Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem megy, úgy mint régen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macii kérdése:

Miért nem megy, úgy mint régen?

Figyelt kérdés

17/f vagyok elég nagy partyarc. Nemérezem magam rondának, max annyi, hogy picit sörhasas vagyok:$

Problémám az lenne, hogy már egyáltalán nemtudok nőzni semmilyen partyba:O

Régebben, még minden simán ment. Nyár elején volt 1 kapcsolatom, minden tök komolynak indult, aztán hirtelen dobtak :(. Azóta valahogy nem megy:S:(

Egy nagy képszakadás van a fejemben és nemtudom, hogy kezdjem el. Megvan a női ideálom, de mindig azthiszem, ha odamegyek vele ismerkedni akkor lekoptat, beéget, elküld a p*ba. Nemvagyok az az idegpervez nyomulós balf*sz csávó, egyszerűen egy komoly kapcsolatot szeretnék egy olyan nővel akivel szívesen kimegyek az utcára és szeretem is és nem 0 agyilag:D

Szerintetek mi a baj:(?

Elég idegesítő, hogy minden ismerősöd, barátod párkapcsolatban él csak te vagy facér:(


2010. aug. 26. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán ne partyba akarj nőzni.

Én is 17éves vagyok és utálom ha bulizok a barátnőimmel és jönnek sorba a pasik.Én a barátaimmal szeretek bulizni.Vagy ha már ott akarsz akkor szúrj ki olyat aki bejön és látod rajta hogy pasivadászatra jött...

Amúgy meg szerintem azért nem megy mert megsértették az egódat azzal hogy dobtak.Gondolom nem vagy hozzászokva.Ne törődj vele ha jó pasinak tartod magad hajrá.Legyél laza és ne foglalkozz ha elküldenek, jön másik aki nem fog elküldeni.

17/L

2010. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pasivadászat:O?

Ez miből nyílvánul meg egy nőnél?:D

2010. aug. 26. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát eléggé megnézi a pasikat,leszólít egyet-egyet.Úgy táncol hogy feltűnő legyen neki pasi kell.Én ritkán keresek magamnak buliban pasit de ha arra vetemedek akkor leszólítok simán egyet.Persze látszik a pasin is hogy nyitott e ilyenre.De a leghatásosabb ha megnéz elég feltűnően egy nő egy pasit.Szerintem.Abból lejön minden.Ha csak bulizni megyek a csajokkal akkor nem pasikat nézegetek.De hát mindenki más ez csak az én nézőpontom.

előző voltam.:)

2010. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen sokat segítettél:)
2010. aug. 26. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!