Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor szerelmes igazán az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szerelmes igazán az ember?

Figyelt kérdés

lécci komoly válaszokat adj meg!

Köszi


2010. aug. 26. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem akkor, ha nem keresi görcsösen azt az embert, akibe bele szeretne. meg ha nem akarja magát rávenni, hogy egy bizonyos emberbe beleszeressen. persze megeshet, de azok nem az igazik :D

a legjobb szerelembeesés akkor történik, mikor az ember nem várja, csak hirtelen valakiben meglátja a neki legcsodálatosabb személyt, és ha belegondol, úgy érzi, már tök régen nem volt vonzalma senki iránt:D a maszturbáció is akkor a legjobb, mikor már rég nem csináltad, és boldogan vágsz bele, izgalommal teli szívecskével :D a szerelem is ilyen. a semmiből jön, sokáig tart, megtelíti vele a lelked, boldoggá tesz, és nem érted, hogy kerültél a közepébe, csak ott veszed észre magad. csodás :)

2010. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor amikor ugy érzed jobat nem is kivánhatnál a párodnál... amikor alig várod hogy láthasd-amikor megbizol benne és tudod h bármit elmondhatsz neki- amikor nem csak az érdekel h lefeküdjetek hanem az h megsimithasd ar arcát vagy megölelhesd- amikor más nem is létezik számodra ő a legszebb a világon- amikor tudod hogy ő az aki bármikor megnevettet felvidit.... számomra ez a szerelem
2010. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első kettő, gyönyörűen leírtákok :) különben érzi az ember, ha nagy és igazi a szerelem, amit átél... és akkor meg se kell kérdeznie :D
2010. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm,hogy mind komolyan vettétek!
2010. aug. 26. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos én csak a magam nevében írhatok: Mostanában lettem szerelmes, hát azóta alig alszom, nincs étvágyam (már fogytam 3 kilót), és ha találkozunk akkorát dobban a szívem mint Csernobil...
2010. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!