Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljunk hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljunk hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Anya megtudta h lefeküdtem a barátommal 1év után és megtiltotta h lejöjjön hozzánk és még azt is mondta h utálja a barátomat és hányingere van mikor meglátja.És mindenkinek úgy meséli el h mi vagyunk a hibásak.Am 20 évesek vagyunk mit tehetnék?leülni megbeszélni vele nem lehet mert már próbáltuk.Aki tud az segítsen
2010. aug. 26. 16:23
 1/9 x Susy Omega x ***** válasza:
mi vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan? 20 éves vagy. 20. mi köze hozzá? úristen. felnőttek vagytok, nem? ha szeretitek egymást, megoldjátok. legyetek kitartóak, és egy idő után belátja majd, hogy a tiltás nincs jó hatással rád.
2010. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van!
2010. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
küld el melegebb éghajlatra és mond meg neki, h már felnőtt vagy, 18, vagy a te esetedben 20 éves korodig nevelt, innen te döntöd el, h h és kivel élsz. csak vigyázz, h ki ne dobjon a házából
2010. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne bántsd meg, de legyél határozott!

Mondd meg neki, hogy minden tiszteleted és szereteted mellett el kell fogadja, hogy felőtt ember van, akinek vannak természetes igényei, pl hogy lefeküdjön azzal, akit szeret.

Én 30 éves vagyok, házas, van egy kislányom is, de még ma is sokat küldök anyámmal, hogy ne kezeljen óvodásként.


Nálam az vált be, hogy ha tiltakozott is valami ellen, én meghallgattam, de utána úgy csináltam, ahogy én jónak láttam. Ilyenkor aztán hiszti, besértődés, de a 2., 3. eset után elfogadta.

2010. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
20 évesen azért ennyire legyél már önnáló,hogy ne az anyád mondja meg kit szerethetsz. Áljj ki magadért!
2010. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
...elgépeltem: nem küldök, hanem küzdök anyámmal...
2010. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem türelmesen beszélj vele. nem vagyok híve annak, hogy túl határozottan mondd el neki, ő az édesanyád, meg ha látja, hogy TE nem voltál vele hangos vagy dühös, akkor neki utána nagyobb lelkifurdalása lesz. tehát szerintem ülj le vele, kérdezd meg, eddig kedvelte-e a barátod. de legyen őszinte mindenképp... mondd el neki, hogy szerettél volna szólni, de tudtad, hogybotrány lesz belőle, bár nem érted, mert már nagykorú vagy, miért csap ebből ekkora gondod? kérdezd meg, hogy ő mit szólt volna, ha az édesanyja annak idején megtiltotta volna neki... főleg hogy a szex emberi igény, már 15-16 éves korban is igencsak megkívánja az ember, te megmár 20 éves vagy, ne várja el tőled, hogy 1 év (!!!!:S) együttjárás után egymsához se nyúljatok...

meg mire várt, hogy majd az esküvőtök után? vagy sosem? neked kell döntened ebben, nem másnak... éreztesdvele is.

2010. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*gondot...
2010. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj te a barátodhoz.
2010. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!