Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vajon szeret?

Figyelt kérdés

van egy pasim és szeretem és aztmondja h ő is.de nem akarja felvállalni ezt az egészet.:S aztmondja h ez maradjon titokban.:/és én pedig az ellenkezőjét akarom.:Svolt már sok pasim de őt igazán szeretem.most mitcsináljak? kérdezzem meg h komolyan gondolja-e??:S:(

15/L


2010. aug. 26. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szeret.
2010. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tedd azt, de amúgy ezt helyetted mi nem tudhatjuk mi ezt nem érezzük, ezt csak te érezheted igazán. Nem kellenek mindig szavak elég kellene, hogy legyen az amit kimutat amit éreztet veled szemben.
2010. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most te válaszolj nekem.

Szerinted hogy mondjam el neked, hogy ezt nem másoktól kéne megkérdezni, hanem magaddal elrendezni?Hm?

2010. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az útólsóval egyet kell értenem ezt nektek kell meg beszélnetek semmi értelme hogy ide felraktad a kérdést ezt neked kell megoldani...
2010. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg! De szerintem nem úgy szeret ahogy te szeretnéd hogy szeressen!
2010. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!