Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Van/volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Van/volt egy barátom, de elég régóta nem jövök ki vele. Megismerkedtem egy sráccal ő nagyon rendes és nagyon megértő velem szembe.

Figyelt kérdés

Érzem,hogy ő se barátként tekint rám és én sem rá.Csak az a baj,hogy van barátnője és,hogy a szüleim se tudnák elfogadni ezt a srácot.A barátnője nem nagyon törődik vele.Együtt éltek,de most a csaj haza költözött.Szabad lenne a terep,de én nem olyan vagyok aki más pasiját elvenné.Elég kitartóan próbálkozik és én meg nem tudom teljes mértékben elutasítani.Az én barátommal a kapcsolatunk úgyis a végét járja,de ő eléggé szereti még a csajt.De,ha meg elutasítom félek,hogy életem végéig bánnám.

Bocsi,ha kicsit zavaros lett.


2010. aug. 26. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem te már tudod, hogy mit fogsz tenni :)
2010. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

sajnos,hogy nem

mert félek,hogy,ha megjelenik a "pasim" akkor megint vissza megyek hozzá vagy valami,de ha meg a sráccal vagyok a "pasim" eszembe se jutt

2010. aug. 26. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem dobd a jelenlegi pasidat! Ha már úgy sem megy a dolog, minek erőltetni?;) A sráccal az van, hogy szerintem hagyd, mert ha barátnője van, és te elszereted, akkor te leszel a rosszlány, és a barátnője után fog menni...

Egyébként milyen a barátnője? Kedves, vagy ribi? Mert ha kedves, akkor hagyd a srácot, de ha egy ribi, és még szemét is, akkor próbáld valahogy csőbe húzni... Például ha nem okos, de te igen, akkor tegyél fel neki valami ilyen kérdést a pasi előtt, és rögtön leég, a pasi meg látja, hogy te jobb vagy nála!

Ha nem jön be, és szereti a csajt, akkor hagyd a fenébe, találsz 1000 jobbat nála!;)

Remélem, segítettem valamennyit! Sok sikert!

2010. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy kis ribi aki nem is mutatja ki,hogy szereti meg nem is igazán törődik vele...
2010. aug. 27. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Bogi832, te annyira gyerekes vagy. Mi ez, hogy tegyen fel egy kérdést és ha nem tudja megválaszolni, akkor a másik a jobb?


Kérdező: a r*bi maximum Te vagy. A kiszemelt srác meg egy jellemtelen alak, mivel nem mer lépni. Ha meg szereti a jelenlegi barátnőjét, akkor ne nyomuljon másra. Ha meg nem ,akkor lépjen. Úgy látsizk az a srác is olyan, hogy ha nincs ló, jó a szamár is, csak legyen valaki. De te is ilyen vagy. "Félek, ohgy visszajön hozzám a pasi és én visszamegyek." 8nem szó szerint írtad, de a lényeg ez). Istenem, sok az ovis, akik nem tudnak bánni a másikkal, de mindenképpen kapcoslatot akarnak, mert az olyan menő dolog.

2010. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

sajnos nem így van ahogy gondolod

sok rosszat kaptam én már a jelenlegi páromtól ami miatt jól esik,hogy más foglalkozik velem

2010. aug. 28. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor? Lépj le. Fiatal vagy még ahhoz, hogy (már bocsánat a kifejezésért) kétkanállal edd a sz*rt. Elég egyel is. Viszont más kapcsolatába ne szólj bele. Természetesen leeht találkozni, meg haverkodni, ez tejesen természetes(nek kell lennie).
2010. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!