Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem lehet a hiba?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Még egyáltalán nem volt alkalmam kapcsolatot teremteni a korosztályombéli fiukkal. Számos kapcsolaton túl vagyok, de vagy fiatalabbakkal vagy jóval idősebbekkel találom meg csak a közös hangot. Bennem lehet a hiba?

( ez csak azért zavar mert ált. korkülönbségekből kifolyó problémák vetettek véget a kapcsolataimnak )


2010. aug. 26. 02:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem benned van a hiba,egyszerűen idősebbekel és fiatalabbakal hoz össze a sors.

Lehet,hogy rossz korosztállyal ismerkedsz.

Egyébként eddig nekem is vagy fiatalabb vagy idősebb pasiaim voltak(igaz 1-2-3 évvel)

Szerintem ezzel nincsen gond,pl.az én nagypapám és mamám közt 9év korkülönbség volt és 54 évig voltak házasok!!:)

De ha téged ez zavar kezdj el ismerkedni a korosztályoddal,vagy még azis lehet h véletlen összefutsz egy ilyen fiúval:)

Sok szerencsét!

19L

2010. aug. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem benned van a hiba!

Csak eddig ezekkel az emberekkel hozott össze a sors...

de sztem mostantól a nálad fiatalabbakat hagyjad...az idősebb pasikkal meg sztem nincsen semmi gond.mondjuk egy 28 éves srác,már elég jó korban van és érett:)

És biztos lesz olyan fiú is, aki korodbeli lesz majd:)

Csak türelem:)

2010. aug. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba.:D Az én nagyszüleim között 4 nap volt.:D
2010. aug. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is így vagyok ezzel... :S és nem tudom miért, lehet genetikailag kódolt. :D

De lehet, hogy csak nem találkoztunk a megfelelő korunkbeliekkel...

23/l

2010. szept. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!