Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen emléketek van az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen emléketek van az első komolyabb szerelmetekről/párkapcsolatotokról? Mennyi ideig tartott, miért szakítottak és hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
Hogy/hol ismerkedtetek meg, tényleg olyan emlékezetes és felemelő az első szerelem?
2010. aug. 25. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2010. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elso szerelmemet 11 eves koromban ismertem meg, o 13 volt akkor. Megmindig egyutt vagyunk lassan harmadik eve. Illetve fel evet kulon voltunk, mert "evfordulonk" napjan elhagyott semmilyen ok nelkul. Ra fel evre osszejottunk megint s azota bar kihult, eleg jol megy. Most 14 vagyok, a baratom 16,5
2010. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első pár hónapból szinte mindenre emlékszem, pl számoltam hogy hányszor csókolóztunk, kb 100nál abbahagytam. Nem volt túl romantikus a kapcsolatunk, mégis úgy emlékszem rá. Több mint másfél évig tartott, mikor összejöttünk én 13 voltam ő 14, és azért szakítottunk, mert már nem volt szerelmes, a kapcsolatunk kihűlt. De jó volt, hogy minden első vele történt meg, és egyáltalán nem bánom :)
2010. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az eddigi kapcsolataimról azt lehet mondani, hogy nagyobb csődbe jutottak, mint az ország valaha, a mostani egy évig bírta, de mostmár nagyon elromlóban van, legalábbis úgy tűnik.

Első barátommal azért szakítottam, mert megváltozott, új "barátokat" szerzett és füvezni kezdett. A szerelem először felemelő, aztán max az utána maradt fájdalom emlékezetes. Vagyis nálam.

Remélem te szerencsésebb vagy.

18/L

2010. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!